Jak vymýt chemickou barvu z vlasů?

22. dub 2021

Dobrý večer, potřebuji radu nebo jestli se na to mam vyprdnout a jit radeji ke kadeřnici až to bude možne😥
Dnes jsem si chtěla nabarvit hlavu. Přírodní jsem blond, a vždy jsem volila i blond barvu, jen o nějaký malý odstín tmavší, takže když vlasy odrostly, nikdy to nebylo až tak vidět.
No ale průser, koupila jsem si jako vždy svou barvu, rozbalila a nabarvila. Je to už rutina, tak už po naneseni do zrcadla nekoukám a neřešim.
Po tom, co jsem vylezla ze sprchy kvuli vymytí barvy me málem kleplo. Vlasy tmavě hnědé. Vyštrachala jsem krabičku a ampuli od barvy, no samozřejmě dali špatnou barvu (hnědou)do krabice s blond...
Nevíte jak bych se mohla v nejbližší době dostat aspoň k zesvetleni vlasů, nebo to mám radši rovnou hnát ke kadeřnici, jestli se tedy někdy otevřou... Rada bych tomu aspon trochu napomohla než bude možnost kadeřnice.
Předem děkuji za rafy

cuuza
22. dub 2021

Změna je život :D Zkusila bych silver šampon, moc bych neexperimentovala, ať to není strakaté

hojda
22. dub 2021

Kadeřnice mají přípravky na stáhnutí barvy, ale dost se tím vlasy ničí. Co to jen nějak prosvětlit?

elesse
22. dub 2021

Zkus neco, co barvu vymyva, ale st to neni horsi... vymyva hodne sampon proti lupum a citronova stava. Ale blond z toho neudelas. Ale aspon to pak pujde lip odbarvit

elesse
22. dub 2021

Silver sampon nepomuze, ten jen lehce fialove barvi

felixfelicis
22. dub 2021

Neexperimentovala bych a pozvala si kadernici domu, to je povolené.

amazonkajanik
23. dub 2021

Sehnat subrina eliminator, odbourává pigment barev,bez odbarvování a poškození vlasu.

autor
23. dub 2021

Děkuji Vám, kamarádka mi doporučila udelat pastu ž vitamínu C a šampónu proti lupum 😃
Budu to pár dní za sebou patlat a uvidime, v nejh9ršim případě jak přijde výplata k sobě pozvu kadeřnice a bude to, připadám si jako emo s tou barvou a chudak moje obočí blonďatý😆😆😆

amazonkajanik
23. dub 2021

No, to ta hlava dostane pěkně na prdel 😟 časté mytí,byť samponem proti lupum,může skončit právě lupama a rychle mastici se hlavou ...
https://www.hair-cosmetics.cz/subrina-eliminato...

autor
24. dub 2021

@amazonkajanik Dnes to bylo podruhé a barva je skoro pryč, takže stačilo a kdyby se časem barva nevymyla sama tak to spravi kadeřnice až bude možnost a budu nespokojena 😁 je to jen o nějaké dva odstíny tmavší než jsem zvykla a jsem ochotná s tím chvíli žít 😀
Popravde hodně čumím že pár šumivých tabletek a šampónu pomohlo 🤔

amazonkajanik
24. dub 2021

Aspoň že tak, to byl spíš přeliv,než barva 🤣 já právě nosila černou a potřebovala aspoň odbarvit konce na ombre (ty byly právě do černo modra). Jenže jsem se o tom eliminatoru dozvěděla pozdě a pomalu si odpálila vlasy (na to,že je ségra kadeřnice, ale doposud ho nepotřebovala). Barvím se sama, ale po posledním odpalu raději jdu k sestře a paradoxně, skoro stejné následky 😁 ale aspoň s tím nemám práci