Jaké nejlepší legíny jste kdy měly?

vaginosaurus
8. led 2024

Ahojte!
Chcem si kupit nove leginy - cierne, ktore by som pouzivala primarne na bezne nosenie von (na sport mi netreba) a potrebujem aby boli kvalitne, aby nepresvitali, nezmolkovali, nepadali a aby sa na nich nechytal kazdy chlp. Dolezite este je, aby sa mi nevytahali na kolenach, takze zial nie 100% bavlnene/bambusove/vlnene.
Viete niekto o takych? Na cene nezalezi.
Kludne aj nejake nezname lokalne cz/sk znacky.

Okrem toho, mate niekto skusenost s Kinoko leginami? Alebo Abraka?

Dakujem velmi pekne.

daisy95
8. led 2024

Rozhodne Lululemon.. jsou tenoucky jako druha kuze a strasne pohodlny.. takovy hrubsi elasticky kupuju Sweaty Betty ty hezky stahuji

hanka_12345
8. led 2024

@vaginosaurus na mam z lidlu a jsem spoko😅

1pomnenka
8. led 2024

Nejraději mám tyto, nosím celou zimu pod mikinošaty:
https://lelosi.cz/collections/long/products/mat...
Legíny z Tchiba jsou krátké a velké v pase, Pikaluna moc umělé.

slunea
8. led 2024

Já jsem moc spokojená se Scura, bavlněné, ale ne 100%, nevytahají se. S jinými nemám srovnání, jen teda ty z lidlu jsem hned poslala dál, moc umělé.

drep
8. led 2024

Miluju legíny youngprimitive, nejstarší mám osm let a myslím, že mají i čistě černé.

esmeralda11
8. led 2024

Mám tyhle Lelosi a jsou skvělé, splňují vše co píšete plus mají vážně vysoký pas, což je zas pro mě důležité. Vyzkoušela jsem i Pikaluna značku, ale po prvotním nadšení přišlo zklamání - žmolkovatěly a po dvou vypráních byly otahané jak kdybych je nosila 5 let:/

https://lelosi.cz/collections/letsmove/products...

biciklissie
8. led 2024

Já tedy mám obyčejné legíny černé z Lidlu a úplná spokojenost. Mám je už roky a pořád jsou v pořádku. Jako legíny za tisíc a výš, to je pro mě šílenost. Možná investovat do těch zimních (ale ani tak prostě nedám tisícovku), ale ty běžné fakt za 150 Kč nebo tak z Lidlu úplně v pohodě. A fakt skoro nenosím nic jiného.

fidorka86
8. led 2024

Ja jsem velmi spokojená s legínami od brněnské značky Reparáda. Jsou skvělé, bambusové, nevytahují se, krásná černá, ne tak matné jako obyč z lidlu. Cena je vyšší z důvodu česke výroby a kvalitního materiálu. Ale stojí za to.🤍🤗

berenika39
8. led 2024

@fidorka86 To jsem neměla vidět🙂))))) Děkuju!

fifinka2020
8. led 2024

@vaginosaurus já teda naopak lelosi nedoporučuji...jako jsou ze všech nejpříjemnější, ale vždy se i strašně brzy začnou parat, koupila jsem jich už cca 6 za dva roky a vždy po pár měsících prodrene...

xxx3d
9. led 2024

koupila jsem si úplně obyčejný v Terranově, chtěla jsem jen takový prostě na doma, obyč. a jsou skvělý, nosím je převážně ven, na doma mám nakonec jiný 🙂

sahrazad1
9. led 2024

Hlavně ne lelosi - zmolkovati a brzy se pářou švy . Jsou příjemné , ale nevydrží .

xleni
9. led 2024

Lelosi byly dobrý tak 3 roky nazpět. Teďka hrůza a děs.