Ketodiet🙈. Máte zkušenost?

verunka3101
28. bře 2020

Ahojky holky ☺️
Chci se zeptat zda tu máte některá zkusenost s ketodietou.
Co jsem si zjišťovala tak to vypadá nadějně, ale nejdřív než s něčím začnu tak si to chci ověřit někde kde vím, že co mi kdo napíše není blábol. 😀
Tak prosím jen ty, které mají zkušenost a tuhle dietu opravdu měli aby mi napsali jestli to za to stojí a nebo je to hovadina. Děkuju a přeji pěkný den 😽

emakrul
Autor odpověď smazal
Zobraz
emakrul
Autor odpověď smazal
Zobraz
klarkahany
20. led 2023

Já s ketodietou taky chci začít, ale mám strach, že když pak přestanu všechno se zase vrátí k normálu.. :/ potřebuju aspoň 15kg shodit.

zuzinazuza22
2. lis 2023
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

@klarkahany No to právě nemůžeš s dietou přestat a vrátit se zase hned zpátky ke špatnému stravování. Já se tohle naučila právě díky Ketodiet, když se držíš toho dietního plánu je to fakt hračka, protože z toho redukčního jídelníčku potom přecházíš postupně na vyvážený jídelníček. Mají super tipy, recepty takže to opravdu není problém 🙂 samozřejmě kdybys zase skočila po tom co zhubneš zpátky do starých kolejí nemůžeš čekat, že si váhu udržíš...

abdejl
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenanna
28. lis 2023
Uživatel lenanna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenanna.

@zuzinazuza22 To se mi právě na Ketodiet taky líbilo, že to všechno dává smysl a můžeš se držet jejich plánu a nemusíš nic řešit. Já díky ní zhubla 8 kilo a pořád si váhu držím. Ráda vařím podle jejich receptů a pořád si objednávám jejich proteinové nápoje, kaše a mlsky, protože jsou opravdu výborný 🙂

zuzinazuza22
20. pro 2023
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

@lenanna Já taky když chci mlsat bez výčitek objednávám od nich, mají to výborné. Dokonce jsem podle nich pekla letos proteinové perníčky na Vánoce a jsou výborný 🙂 mamce jsem pod stromeček objednala jejich elektronickou dárkovou poukázku, chtěla to dlouho zkusit tak věřím, že ji to potěší 🙂

beruska132
20. pro 2023

@verunka3101 Já jsem ji drzela rok a pul a zhubla jsem 33 kg.slo to postupne ze začátku jenom zelenina a to jidlo od nich a postupne jsem presla na normalni stravu 5 x denne 3-4 litry vody denně a slo to.ja jsem mela i výživovou poradkyni a ta mi radila kdy co a jak.stalo to tedy hoodne peněz to musim priznat ale já věřím že díky tomu se mi povedlo přirozeně otehotnet ( v původní velikosti podle doktorů nepravdepodobne=spatne hladiny hormonů a protilátky proti spermiím).kdybych se na to nevy... tak bych si vahu i postavu udrzela ale bohuzel tehotenstvi rizikové,tezky porod a šestinedělí!

hadektana
31. bře 2024

Mně Ketodiet sedla, protože jsem nemohla vůbec začít hubnout a tohle mi konečně ten metabolismus nastartovalo. Zhubla jsem 10 kilo a teď už si chystám jídla sama, hodně beru inspiraci i z jejich receptů a hlavně jsem se naučila pravidelně jíst a snažím se alespoň trochu hýbat, stačí chůze místo MHD apod.