zuzinazuza22
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.
zuzinazuza22
20. pro 2023

@lenanna Já taky když chci mlsat bez výčitek objednávám od nich, mají to výborné. Dokonce jsem podle nich pekla letos proteinové perníčky na Vánoce a jsou výborný 🙂 mamce jsem pod stromeček objednala jejich elektronickou dárkovou poukázku, chtěla to dlouho zkusit tak věřím, že ji to potěší 🙂

zuzinazuza22
2. lis 2023

@klarkahany No to právě nemůžeš s dietou přestat a vrátit se zase hned zpátky ke špatnému stravování. Já se tohle naučila právě díky Ketodiet, když se držíš toho dietního plánu je to fakt hračka, protože z toho redukčního jídelníčku potom přecházíš postupně na vyvážený jídelníček. Mají super tipy, recepty takže to opravdu není problém 🙂 samozřejmě kdybys zase skočila po tom co zhubneš zpátky do starých kolejí nemůžeš čekat, že si váhu udržíš...

zuzinazuza22
30. črc 2023

Já se nemůžu rozhodnout jestli si dát vlasy prodloužit permanentně nebo si koupit jenom clipy, co myslíte, že je lepší? Ty clipy jsou asi lepší pro moje vlasy že?

zuzinazuza22
28. črc 2023

Mně se naštěstí akné nedělá už tolik jako před lety, ale stejně se mi ve třiceti pořád dělá hodně pupínků a vzhledem k tomu, že už musím používat i kosmetiku na vrásky, takže nemůžu používat vysušující kosmetiku na mastnou aknózní pleť, mám problém s tím, že mi na pleť nic nesedí

zuzinazuza22
5. dub 2023

Já koupila dceři kožený pantofle BF, objednávala jsem přes eshop, ale viděla jsem je už i v lékárně. Jsou to kvalitní kožený pantofle, jsou zdravý na nohy, protože udržují správnou klenbu, což pro mě byl základ. Koupila jsem v takové hezké duhově třpytivé barvě takže jsou i opravdu líbivý a hezky sedí na noze 🙂

zuzinazuza22
27. únor 2023

Máte někdo zkušenost s novým modelem Noordi fjordi? Četla jsem, že je oproti tomu staršímu modelu hodně vychytaný, tak by mě zajímala osobní zkušenost.

zuzinazuza22
27. únor 2023

Najde se někdo kdo má nový kočárek Noordi fjordi?

zuzinazuza22
22. únor 2023

Zeptejte se v lékárně na Mega detox. Je to od Movit energy a podporuje očistu těla, imunitu, je dobrý na klouby, cévy atd. Já si ho kupuju každýho půl roku a vždycky mi to pomůže.

zuzinazuza22
27. led 2023

@luciousek415 Vybírám kočárek nejen do města ale i do terénu a uvažuju právě nad novým modelem Noordi fjordi, koukala jsem tady na hodnocení, kde vyšel hodně dobře https://www.vseumel.cz/kocarky-recenze/ tak jsem ráda že jsi se ozvala, že jsi s ním spokojená

zuzinazuza22
24. říj 2021

Já mám nádobí od Desami a jsem s ním teda moc spokojená. Je to česká výroba.

zuzinazuza22
31. srp 2021

Tak něco takovýho bych taky potřebovala...

zuzinazuza22
1. kvě 2021

@hadektana Už koukám na jejich stránky, tak moc díky za tip. Vypadá to dobře, koukám, že dokonce prošli Dtestem. Tak si asi taky necháme radši poradit jaký filtr.

zuzinazuza22
30. dub 2021

@hadektana A jak dlouho takový filtr vydrží? To si člověk může nainstalovat sám?

zuzinazuza22
22. dub 2021

Já už všechny čistící prostředky vyměnila za eko, stejně tak prací prášek a aviváž. Teď zrovna sháním filtr na pitnou vodu. Podle rozboru vody naše voda obsahuje hodně dusičnanů, takže teď kupujeme vodu balenou, ale nechci to tak dělat napořád. Máte někdo nainstalovaný filtr na pitnou vodu? Jak jste s tím spokojení?

zuzinazuza22
26. bře 2021

Nemáte náhodou někdo doma dřevěnou kuchyňku Derrson? Doporučili byste?

zuzinazuza22
27. pro 2020

@dankadana Tak hlavně že sis dobře vybrala a vyhovuje ti, tak přeju hodně úspěšných projektů.

zuzinazuza22
12. pro 2020

@millih11 Zkus bělící sadu toothy, mně zuby moc pěkně vybělila a to bez peroxidu.

zuzinazuza22
31. říj 2020

Doporučuju si stroj vložit do porovnávače tady https://www.sicistroje-shop.cz/ mně to s výběrem hodně pomohlo.

zuzinazuza22
31. říj 2020

Taky záleží jakou máš ty představu o stroji, jestli chceš jenom nějaký, který vytáhneš párkrát do roka na opravy nebo jestli chceš pravidelně šít?

zuzinazuza22
31. říj 2020

Zkus, všechno mi tam hezky vysvětlili a ukázali, takže jsem potom už neměla pochyby a brala ho hned 🙂

zuzinazuza22
31. říj 2020

Chtěla bych zimní, který se nebude zevnitř žmolkovat. Ten co jsem měla se začal hodně žmolkovat a musela jsem ho vyhodit.

zuzinazuza22
30. říj 2020

Mám tenhle https://www.sicistroje-shop.cz/brother-hf37 a nemůžu si ho vynachválit. Zkoušela jsem si ho i na prodejně a neměnila bych.

zuzinazuza22
30. říj 2020

Taky hledám nějakou, která by nebyla přeplácaná a měla vše co potřebuji…

zuzinazuza22
30. říj 2020

@dankadana Rádo se stalo, hlavně ať dobře hřeje, vypadá to, že letos přijde zima brzo, takže bude potřeba.

zuzinazuza22
28. říj 2020

@dankadana To já zase taková zmrzlina nejsem, ale přijde mi hodně teplý, ten který mám. A kdyby ti náhodou bylo zima vždycky si můžeš natáhnout i klasický prstový rukavice ještě do toho rukávníku...