• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rukávník na kočárek - užitečná nebo nepraktická věc?

16. října 2013 
Holky poraďte prosím, miminko se má narodit v prosinci, a tak jsem si říkala, že rukávník na kočárek by mohl být dobrá alternativa místo tlustých rukavic. Manžel ale tvrdí, že to bude nepraktické... Máte s tím některá zkušenost? :sweat_smile: Díky za rady!!! :wink:
8. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Zkušenost nemám, ale podle rad kamarádek, které měli zimní miminka, si ho pořídím. :slight_smile:
8. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořizovat nebudu - rukavice jsou lepší :wink: zkoušela jsem u kamarádky a nic moc :unamused:
8. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tiež som ho nemusela mať,skor mi to príde len ako modny doplnok,taký istý účel plnia aj dobré zimné rukavice..moj názor :wink:
8. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky díky moc!
@berenika39 super odkaz!!! hlavně koukám, že je víc tatínků jako ten můj... myslím, že se nakonec taky nechá přesvědčit a ty pracky do rukávníku strčí :wink:
8. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem a rozhodně je lepší než rukavice, teplejší a nemusela jsem sundavat rukavice, když jsem chtěla na malého sáhnout.
8. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pro me skvela vec..... uz dve zimy jsme ho pouzivali a prome jednoznacne nepostradatelny doplnek....zalezi na tom jakou ma rukojet kocarek, do nekterych typu pry fouka, ale ja jsem s tim nikdy problem nemela.... vloni jsem dostala od manzilka i na golfacky :slight_smile:, takze nas tatka ho bral celou zimu........
8. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukávník doporučuju, super vynález :slight_smile:
8. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro me super,kdyz byla super klada tak sem se do nej zachumlala i v rukavicich protoze su zmrzlina :grinning:
8. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukavnik je dokonala vecicka :dizzy_face: Ja se tedy bohuzel nechala prvni zimu presvedcit manzelem, ze toto fakticky nepotrebujem :wink: a poridila si ho az na druhou zimu, kdy uz prcek castecne behal, takze jsem ruce porad musela vystrkovat a vest ho za rucku... ale i tak i tak :dizzy_face: a ted se tesim, ze ho uziju s druhym mimi (mam kocarek Teutonia, tak jsem poridila i origos rukavnik a spokojenost velika)
8. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn se taky narodil v prosinci, tak jsem si rukávník nechala ušít a je to super. Zvlášť přítel, který rukavice nenosí, si ho chválí :slight_smile:
8. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Taky mám syna narozeneho v prosinci a rukávník je skvělá věc,já ho využívala hodně,takže za mne ANO, :wink:
8. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukávník rozhodně ano, my měli flísový od Emitexu, teplý byl dost, jen když hodně foukalo, tak to bylo uvnitř poznat, ale stejně v takovém případě člověk nebyl s kočárkem venku dlouho (nebo by si holt musel vzít i rukavice).
8. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
za sebe říkám, jedna z "vymožeností" dnešní doby, která fakt stojí za to a manžel ho taky rád používá :wink:, určitě nebudeš zklamaná
8. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě doporučuju, rukávník není jen na parádu, ale je to hlavně opravdu praktická věc. Jednu zimu jsem vozila kočár v rukavicích, druhou už v rukávníku (Emitex flísový). Je v něm teplo, nemusíš si pořád dokola sundávat a nandávat rukavice. Když nás bylo na vycházce víc, každý chtěl najednou vozit kočár, ani chlapi se za něj nestyděli :wink:
8. čer 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukávník je snad nejlepší vychytávka na kočárek :slight_smile:. Bez něj v zimě ani ránu :slight_smile:.
8. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rukávník je super věc....můj muž také považoval za blbost, ale pak si rád ruce ohřál a ocenil, že je to dobrý nápad:slight_smile:)) Doporučuju Pinkie.cz :wink:
8. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super věc!!! Využili jsme ho maximálně!
8. čer 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ho a je supr. určitě bych ho koupila znovu
8. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá věc, ale já si i tak do něho brala rukavice :grinning:
8. čer 2012 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky na něj nedám dopustit :slight_smile:
8. čer 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tess85 Super vynález. Mám od emitexu. Dělá ho i Teutonie a ten je zbytečně drahej. Emitex udělá stejnou službu. Manžel zásadně nenosí rukavice, šálu, čepice atd., takže byl za rukávník taky rád :slight_smile: Akorát jsem ho oddělávala, když jsme jeli do nákupního centra apod., tam to vypadá dost blbě, když s tím jedeš :slight_smile:
8. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna z mála věcí, u které investice teda rozhodně nelituju.
8. čer 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme, ale ne vcelku, ale ten rozdělený na každou ruku zvlášť. To se mi líbí víc. A brala jsem si do něj slabé rukavice.
Přijde mi to jako šikovná věc.
8. čer 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla bych se zeptat.... Máte někdo rukávník na kočárku s ruční brzdou? Máme koupený Teutonia Cosmo a já teď nevím, jestli tam ta brzda nebude rukávníku překážet...
11. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xvink mám emitex a myslím že je tam dost místa i na tu brzdu
11. říj 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyhovuje mi to víc než rukavice, které musím každou chvilku sundavat. Takhle mám holé ruce v rukávníku a kdykoliv z něho vylezu a jsem v "pohotovosti", než že musím neustále sundavat rukavice. Za mě super věc :slight_smile:
11. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xvink já ho mám na Jané Slalom, taky má ruční brzdu a vpohodě se vleze :slight_smile:
11. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla Red Castle Shop´n´jogg a nebyl s ručkou problém.
11. říj 2013 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla od emitexu a super věc ,bohužel letos na golfky už to nedám :(
11. říj 2013 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek