• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prodloužené vlasy. Jaké máte zkušenosti, představy?

21. září 2009 
Milé maminky, jak jste spokojené s prodlouženýma vláskama??? Jaké jsou vaše zkušenosti nebo představy, atd. :slight_smile:
21. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Kamarádka si nechala prodloužit vlasy. Je to už asi měsíc. Je s nimi moc spokojená :dizzy_face: . Nechala si prodloužit těmi evropskými. Ale na podrobnosti se mě neptej, já mám zatím svoje :wink:
21. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me by zajimalo jak pevne to je?kdyz tu kamaradku nekdo zataha za vlasy jestli to vydrzi nebo se to urve :grinning:
21. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to stoprocentně APONCHIE drží a tahá to stejně jako za tvoje vlasy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám osobní zkušenost. Měla jsem je asi rok a půl. Spokojenost naprostá, ale už si nepamatuju jaká se jmenovala ta metoda. Byly to takové malinké trubičky. Bylo to super.
21. črc 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pročpak už je nemáš? :slight_smile:
21. črc 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože už mám delší ty své :dizzy_face:
21. črc 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bei, jak dlouho to vydrzi, jake jsou metody, ci zpusoby a jake jsou cenove relace?? :slight_smile: ja muzu mit jen vlasy po bradu a to je jeste pekne, ale jakmile se rozhodnu, ze bych chtela delsi, je zle..mam jemne vlasy,sice celkem huste, ale prave jen do doby, kdy to jeste jde..pak je zle a opet, ac predsevzeti byla jina, musim opet k holici..a taak bych chtela vlasy dlouhe...
21. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CASIOPELA: tak to je moooooooooooooc fajn, že ti dorostly svoje vlásky. :slight_smile:

ALCATKO.J: Tak já je mám od prosince a jsem nadmíru spokojená - mám metodou keratin i ring a obě jsou spolehlivé metody. :slight_smile:
21. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem za ty moje dala 6950,- a měla jsem 80 pramenů. Ale jak říkám teď už to jsou víc než dva roky. A bylo to tady v Praze. Musela jsem chodit každé 3 měsíce na předělání. Protože jak to dorůstá tak se dělají takové dredíky :slight_smile: . Ale bylo to fakt super. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CACIOPEIA: A v jaké délce jsi je měla????
21. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom 30cm :wink:
21. črc 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já chci moc dlouhé vlasy, ale své :grinning:
k těm umělým-cena je hrozná, navíc to vždy poznám, když je má někdo prodloužený a vadilo by mi, že by to mohli poznat i ostatní a osobně bych na sobě nic umělého nesnesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale vypadá to pěkně, to jo, dlouhý vlasy jsou krásný :dizzy_face:
21. črc 2008 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENDY1: dobře, ale když to prostě nedoroste, tak co s tím??? :slight_smile:
Sama vlásky prodlužuji - sama je rok mám - mám i inzerát na modrém koníkovi - že prodloužím vlasy za akční ceny - dělám jen s evrospkýma - se kukni, mám tam fotečky. Přijde ti to, že to je umělý??? :wink:
21. črc 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beatrice, na tvůj inzerát už jsem dřív několikrát koukala :wink:
Vypadá to právě dobře, líbí se mi to, jen to prostě nejsou moje vlasy, tak mi to přijde takový divný, no...a navíc bych si na to musela vzít asi půjčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako určitě to je dobré pro někoho kdo chce vlásky rychle prodloužit nebo zhustit :slight_smile:
Já dřív nosila vlasy do pasu, tak bych zase dlouhé chtěla, uvidím, jak budou růst :grinning:
21. črc 2008 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENDY1: tak ti moc přeji aby ti dorostly dle tvých snů. :slight_smile: Mě teda nikdy rychle nedorostly. To ti ani nepřijde že nejsou tovje - tak se s nima sžiješ, že je to fajn. :slight_smile:
21. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobní zkušenost nemám,ale kámoška si je ted před nedávnem dala a vypadá to super,dala si taky evropské vlasy,nejde poznat,že nejsou její,stály jí tuším 15000,- a dodělávat,tedy upravit je má za 3msíce,já jsem za ně zkoušela zatahat :sweat_smile: a drží hoodně pevně :grinning: ,tak pak můžu poreferovat jak jí to vydrželo a jak je spokojená :slight_smile:
22. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem vlasy právě hodně zkrátila a obarvila, takže z mých do pasu dlouhých tmavých vlasů zbylo blonďaté mikádo- fotečky dodám.
Prodloužené vlasy jsem měla několik let a je to super, ale už mě to trochu nudilo.
21. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já bych potřebovala spíš zhuštění vlasů...z toho věčnýho kojení pelichám jak slepice :cry: Je to fakt strašný, mám tam pár vlasů, kdybych na to měla peníze, tak jdu z fleku :dizzy_face:
21. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak já je mám prodloužené asi 9měsíců a spokojenost velká,nechala jsem si ty své totiž dost zkrátit a pak jsem zjistila,že vlastně s krátkýma nemůžu nic dělat,tak než mi zase narostou ty moje,tak jsem si je nechala prodloužit
21. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
16. črc 2014 v 18:03 • honeysabca
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
22. črc 2014 v 11:07 • petrsrbb
Tvůj příspěvek