Mixér na všechno. Máte tip?

marie123x
20. říj 2019

Ahoj všem, nemáte prosím někdo typ na dobrý mixér, který se může použít na všechno? 😀

Chtěla bych v něm mixovat ovoce na smoothie, zároveň, aby sloužil i jako pomocník u dělání těsta na buchty a další...
Myslím, že je určitě lepší tyčový mixér, ale zde zase chybí nějaká větší dóza, Nebo stolní mixér?
Podělte se prosím o zkušenosti,

děkuji 🙂

martiniquest
20. říj 2019

@marie123x Mne se osvedcilo mit dva pristroje, protoze jsem nenasla takovy, krery by splnoval vse. Konretne mam doma stolni Gallet Sante, ktery vyuzivam na mleti orechu, seminek, vyrobu raw tycinek, oriskova masla a mleka, smoothie. Pouzivam ho nekolikrat tydne. A k tomu mam jeste robot od Braunu (Multiquick), kde mam tycovy mixer, metlicky, hnetace na testo a navic se da k mixeru pripojit velka nadoba s nozem (ale tu vyuzivam strasne malo, neb stolni mixer je mnohem praktictejsi a vykonnejsi) a dale je do ni nastavec na strouhani (to vyuzivam dost). Takto uz to mam vyladeno nekolik let a nenarazila jsem na funkci, kterou bych doposud postradala. Ten Braun uz mam skoro 10 let a funguje porad uzasne, Gallet mam rok, nahradil G21 perfect smoothie, ktery se mi po 4 letech pokazil

klaran1122
Odpověď byla odstraněná
Zobraz