Piercing do pupíku. Bolí to moc?

nnikola24
13. dub 2021

Ahojte
Rada bych se zeptala jake je to si nechat dat piercing do pupíku?
Bolí to moc ? 😃 je mi jasne že každý ma jiné vnímání bolesti , jiný práh atd 🤷🏻‍♀️ Ale i tak by se to snad dalo trochu popsat ☺️☺️

Mam tetovaní, zvladla jsem porod tak si nemyslim že to bude tak strasne 😂😂😂 ale prece jen mi propíchnou kůži 😂

Mě ten piercing přijde hrozne sexy ,,

Chodim pravidelne na magnetickou rezonanci tak nevim zda bych to zvladla si vyndat 😂

Dekuju za zkusenosti

ivya
13. dub 2021

Nechávala jsem si píchnout u lékaře s umrtvením, podruhé bych to už neudělala. Trvalo to věčnost, ohnutá kanyla... Než se podařilo, umrtvení už dávno vyprchalo, ale ani tak jsem necítila žádnou bolest, nic. Ale to je na citlivosti každého.
K vyndavání – je to stejné jako propíchlé ucho, takže tak.
Sexy mi to nakonec vůbec nepřišlo, spíš jsem si chtěla něco dokázat, takže piercing brzo letěl do šuplíku.

b91
13. dub 2021

Je to spíš nepříjemný tlak. Poprvé jsem si ho nechala píchnout v 18ti. Ve 27 mi během těhu zarostl. Tak jsem ho po ukončení kojení nechala píchnout znovu. Neboj se toho 🙂 já jsem spoko. A to mi táhne na 30, takže 12let s ,,jedním,, šperkem a stále se neokoukal.

handulkak
13. dub 2021

Já jsem si ho píchala (jako sestra) sama. Nebolelo to vůbec. Ale už ho nemam. 😂 taky mi to přišlo sexy a když tam byl, už to sexy nebylo. 😂

cherie24
13. dub 2021

@nnikola24 já jsem si našla chirurga, který i píchá piercingy. Propíchával to s umrtvením a do porodu bych řekla, že to má dost daleko 😄 Nebolelo to skoro vůbec ani ta injekce ani potom. Ale nosila jsem ho asi 3 roky, teď už ho x let nemám. Že začátku jsem musela pupík všude ukazovat a vyžívala jsem se v piercingách s přívěsky, ale teď mi to přijde hezčí bez. Díru tam mám pořád ta nezaroste a štve mě to, že tam je a v těhu mě ta dírka i celkem bolela, jak se to napínalo. Na vyndávání je to úplně na pohodu, ale pozor na to, že se to dlouho hojí.

ema90
13. dub 2021

@nnikola24 Ja si to nechala pichnout v patnacti, nebolelo to. V 25 jsem ho vytahla (pred peti lety). Prijde mi, ze uz to neni vubec aktualni a davno to nefrci 🙂.

A navic dira tam po piercingu zustala a ted v tehotenstvi se to okolo rozpina a kazi mi to jinak hezkej pupik.

barulina
14. dub 2021

Nebolelo. A vytahnes ho uplnr lehce jak se vse zahoji. Mam od 18

barulina
14. dub 2021

Jo a v tehotenstvich jsem vytahla az kdyz iz fakt bylo brisko tvrde a velke. A pupik jsem nemela nijak skaredy. Ja si svuj pupek bez nausnice nedovedu predstavit

chasing_rabbits
14. dub 2021

Co si pamatuju tak to vůbec nebolelo 🙂 jenom spíš takovej tlak... tetovaní a porod horší😁

jolisha
14. dub 2021

Nebolí je to jenom divný pocit.

ivybee
14. dub 2021

Nebolí, samozřejmě záleží na tom, kdo to píchá a jak . Myslim tím, aby to nebylo křivý. A taky na tom, jak se hojíš a jak se o to staras.🙂
Mám ho už od 15ti a za celých 15 let jsem neuvazovala, ze bych ho vytáhla. Záleží taky na sperku. Dřív jsem nosila klasickej pupikovej “banánek” - dvě kuličky. Teď mám malej kroužek a jsem spokojena. Doufám, ze s nim vydrzim cely tehotenstvi. 😁

camelinka
14. dub 2021

@nnikola24 Uprimne? Malem sem se posrala a to mam prah bolesti hodne vysoko, bych rekla😂🙈. Rval to tam jakou dobu muj tater, uplne zpoceny, ze mam nejakou hrosi kuzu 😬, a pak sem se tam jeste vyvratila 😂.
Jinak mam kerky, i na krku a nic nebylo tak hrozny...jen ten porod 😀

cherie24
14. dub 2021

@ema90 tak to máme stejně. Já jsem pak je konci těhu vypadala, že mám 2 pupky 🙈 taky jsem ho měla od 15ti. Většinou jsem pak měla jako partnery samé sportovce a ti mi vždycky řekli, že se jim líbím víc bez piercingu a já jsem si vždycky myslela, jak tím budu oslňovat chlapy 😄

neomenia
14. dub 2021

Tak bolelo to, ale proti porodu to není nic😁 mám od 16, bříško po 2 dětech ploché a bez strii, tak ho ráda ukážu ( třeba na koupališti) , i když už to není tak v módě.