Tetování na páteř. Bolí to?

letojenej
18. bře 2024

Dobrý den, chci se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti na tetování na záda na páteř?? Zda to bolí? Nebo zda nezvážit jiné místo. Děkuji

reeeza
18. bře 2024

Ahoj, ano bolí to. Hodně.

Pro mě ale bolest nebyla rozhodující při určování místa tetování.

letojenej
autor
18. bře 2024

@reeeza pro mě také místo není rozhodující, spíše se bojím jestli to nějak nevadí na páteř.Nebo aby to natetovali dobře. Popřípadě máte nějaká dobrá tetovací studia? Praha?

pampeliska1313
18. bře 2024

@letojenej tak proflaklej je hell jako dobrej, manžel odtamtud má všechny kerky a jsou i po letech fakt hezky, nerozpity atd. Jinak s bolesti záleží. Mne třeba taterka připravovala jak mě silene bude bolet tetování na krku a překvapivě v pohodě. Nejvíc mě bolelo zápěstí a stehno.)

vanea
18. bře 2024

Mám zezadu na krční páteři, nepřišlo mi to nijak dramatické, na to jak mě strašili🙂 první tetování a v pohodě. Byla jsem u "bobka" Bobek tattoo

neptunka111
21. bře 2024

Ahoj, mám celou ruku potetovanou, rameno mi tetovali 6,5 hodiny, žebra, pod prsy, loket a vše jsem zvládla, záleží jaký máš práh bolesti. 🙂

idkuko
25. bře 2024

@letojenej Dobrý den , byla jsem v tetovacím studiu LA Tattoo v Brně. Bolelo to jen trošičku . Hlavně jsem strašně spokojená. A i kdyby to bolelo , stálo by to jednoznačně za to !