Tetování. Také Vám to trvalo, než jste si zvykly?

veve2313
7. čer 2020

Ahoj, mám dotaz...zhruba před 10 dny jsem byla na tetování. jedná se o malé, černé tetování rybek na předloktí. Nebyl to nějaký můj chvilkový nápad, ale už několik let o tom uvažuji a teprve teď jsem se odhodlala...před tetováním jsem se těšila, po tetování jsem byla nadšená, ale teď jsem z toho taková rozpačitá a pořád si nemůžu zvyknout...chci se proto zeptat Vás, co už tetování máte...taky Vám to chvilku trvalo než jste si na tetování zvykly, nebo jak jste to měly? Děkuju 🙂 🙂 🙂

alassel
7. čer 2020

Ne. Nelituji a libi se mi od zacatku.. jsem s nim szita, ma pro me vyznam. Asi sis ho nemela davat, pokud toho ted litujes. Ale to uz je pozde..

amazonkajanik
7. čer 2020

@veve2313 jo,chvilku to trvalo,než mi došlo,že jsem do toho šla,stejně jako s piercingem. A netrvalo dlouho a šla jsem na druhé a v plánu jsou další,hlavně jedna předělávka...

miba10
7. čer 2020

@veve2313 trvalo mi asi 2 týdny než jsem si na to zvykla a došlo mi, že ho vážně mám. 😊

veve2313
autor
7. čer 2020

@miba10 já právě doufám, že si na to taky zvyknu. Jak říkám, tetování jsem opravdu chtěla a líbí se mi...ale je hrozný nezvyk vidět že mám skutečně něco na kůži 🙂 tak snad přivyknu :D

miba10
7. čer 2020

@veve2313 no dneska už mi to ani nepřijde 😁mám v plánu další dvě, tak uvidím kdy se k tomu dostanu. Tetování jsem chtěla 15let 😁

therezaa
7. čer 2020

@veve2313 tetuji se už 15 let, kerky už ani nespocitam. A pokaždé na každou novou si musím zvykat, je to normální. Člověk se s obrázkem musí zzit.

gryfis
7. čer 2020

ono, ze začátku na to člověk jakoby kouká, uvědomuje si to.. stejně třeba jak, když má člověk někde "ostřejší" zub a jazykem to pořád zkoumáš.. a pak.. už ani nevíš, že to máš 😀

lachtanice86
7. čer 2020

Ne, od začátku jsem s tím byla szita

natysnovec
7. čer 2020

Nn netrvalo...byla sem nadsena...az ted co jsem byla naposled tak tqkova smutna budu muset jit na dodelani pac mi to vypadalo....