Dříve ukončený RP, MŠ nemáme, práci s malou dělat nemohu

norahka
19. zář 2014

Ahoj chtěla bych se poradit jestli nemáte někdo zkušenost.Měla jsem rodičák na 3 roky ,potřebovali jsme víc peněz tak jsem zažádala o navýšení a tudíž jsem vyčerpala 220 tisíc už ted a malé budou 3 roky až v květnu.Před otěhotněním jsme byla zaměstnaná na dobu neurčitou ,jsme stále zaměstankyně,co teď musím asi oznámit zaměstnavateli že končím dřív,ale nastoupit nemohu,nemáme ani školku a ani tu práci s malou vykonávat nemohu je to práce na celý týden v restauraci.Nej bude jít asi na pracák ,chci být doma ještě do těch 3 let určitě a možná si domluvit jen pár dní brigádu u zaměstnavatele...

mysonek
19. zář 2014

Pokud máš nahlášenou rodičovskou dovolenou do 3 let věku dítěte, tak již nemusíš nic hlásit. Rodičovský příspěvek a rodičovská dovolená jsou dvě rozdílné věci. Já se třeba po roce vracím do práce na úvazek 0,2 a naopak jsem ukončila rodičovskou dovolenou, ale rodičovský příspěvek budu brát dál. Na pracák se hlásit nemusíš, zdravotní za Tebe dál platí stát. Pokud bys ale chtěla být doma déle než 3 roky, tak už Ti zaměstnavatel není povinen držet místo.

veronikaka
19. zář 2014

@norahka Já bych měla obavy jak to bude s pojištěním (především zdr.poj.). Já když jsem si to zjišťovala, tak mi bylo řečeno, že si musím na každý měsíc nechat minimálně 50,- Kč.

veronikaka
19. zář 2014

@norahka Zaměstnavateli nic neříkej a zajdi na úřad, kde se vyřizuje rodičák.

norahka
autor
19. zář 2014

No tak já nechci do toho května zůstat doma bez peněz a ty už jsem vyčerpala takže bych do toho května byla doma zadarmo...takže to nějak řešit musíme.. 😒

mariii
19. zář 2014

@norahka Tak na pracák jít samozřejmě nemůžeš, jsi normálně zaměstnaná na rodičovské dovolené. Hlásit nikde nic nemusíš, pojištění za tebe platí "stát" dokuď jsi na rodičovské dovolené (vyčerpání rodičovského příspěvku na to vliv nemá).

mariii
19. zář 2014

@norahka Tak se jedině domluvit se zaměstnavatelem na předčasném ukončení RD, nebo si najít jinou práci a najít si hlídání. Moc jiných možností není

j.a.n.i
19. zář 2014

@norahka No, to je sice hezké, že nechceš, ale rodičák sis už vyčerpala a jak píše @mariii buď se dohodnout se zaměstnavatelem, sehnat hlídání a nastoupit dříve nebo sehnat hlídání a najít jinou práci.

chroustinka
19. zář 2014

rodicovsky prispeveka delka rodicovske dovolene jsou dve odlisne veci, vycerpani prispevku neznamena automaticky nutnost navratu do prace, do tri let muzete byt doma, nic nemusite nahlasovat zamestnavateli. jen nebudete jiz prispevek pobirat.

norahka
autor
19. zář 2014

Tak jistě ta varianta být dál doma je nejlehčí řešení,ale máme velkou hypoteku a nechci to nechat jen na příteli..tak zkouším najít i variantu mít aspon nějaký příjem..nejsem žádný nepracant ..pracovala jsem od svých 19let ,nikdy na pracáku nebyla ..teď mám 3 dítko benjemínka ve svých 46 letech a chci si ji prostě jěště užít a být s ní do těch 3 let doma a na školku ji navyknout a pak nastoupit do jedno jaké práce jen na ráno..tak mě toto přišlo jako možné řešení ukončit rodičvskou dovolenou být na pracáku aspon těch 5 měsíců...

mariii
19. zář 2014

@norahka A není škoda přijít o stabilní zaměstnání kvůli cca 12 500, které by ti za těch 5 měsíců vyplatil pracák? IMHO by bylo nejlepší si ten poslední rok prostě občas ve volných chvílích přivydělat, případně popřemýšlet o nějaké živnosti, kdybys měla nějaký nápad, pro to jsou na RD ideální podmínky 🙂

norahka
autor
19. zář 2014

Já s 3 letým dítětem nemůžu dělat zaměstnání jako dřív ,být týden od rána od 9h do noci v práci,přítel je kuchař a také dělá celý týden v kuse .Tahle práce šla když byly druhé 2 dcery už velké ,ale s malým děckem si musím pak stejně najít něco na ráno abych ji mohla vyzvedávat ve školce 😉

norahka
autor
19. zář 2014

O nějaké živnosti stále přemýšlím.bud hlídaní dětí nebo si udělat rekvalifikaci třeba na pedikuru..prostory v baráku bych měla.. 🙂

vera_vila
19. zář 2014

u zaměstnavatele nemusíš hlásit nic, pokud se nebudeš vracet do práce - tedy končit rodičovskou dovolenou, jen prostě už nebudeš dostávat rodičovský příspěvek, toť vše... Brigádu můžeš dělat i tak... Ale pokud bys šla na pracák, tak bys musela ukončit pracovní poměr u současného zaměstnavatele... Takže pokud bys tak jako tak musela skončit, tak už je to celkem jedno, jak to uděláš 🙂 Každopádně pokud rodičovskou dovolenou nekončíš, nebo nechceš skončit pracovní poměr, tak nic hlásit nemusíš