• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

1. února 2009 
pstruha mam nejradsi. A koukam prave, zda maji v Makru Prazmu kralovskou nebo Morskyho vlka
23. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám máslíčkovej popcorn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marinko a sardinky jste nezkouseli??
23. čer 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kri, díky za tipy, pstruh je klasika, ale zaujaly mě i ty sardinky :slight_smile:
23. čer 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sardinky jsem ještě nejedla, to mě zajímá! :slight_smile:
ježiši jak je téma o jídla, hned tam musím být :rolling_eyes: a siss: taky jsem věčně na dietě :grinning: :rolling_eyes:
23. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si delala to BMI a mam 22,1 jenze je napsano ,ze normalni rozpeti je mezi53az72kg trochu moc ne? :grinning:
23. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem si dala salát z rukoly a mozzarelu :wink:
23. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
arvetka, ja je mela v Recku a byly super, v Makru maji tedka kilo za 96 Kc, to je dobry. Si myslim,ze se to jen hodi na gril a pak hodne citronu a musej byt mnam
23. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vytahuji diskuzi...
Ptala jsem se vás na tu zmrzlinu haagen dasz...
No, včera jsem na ní narazila náhodou v tescu (je tam přímo přistavená lednice haagen..), tak jsem si vzala rovnou dvě, nějaká vanilková s kousky koláče a jahodová s cheescake:slight_smile: Teeeda!!!!!!!!§
Cena je hustá, ale ta zmrzlinka je epesní!!!!!! Dneska mám chuť jít koupit další druhy, abych zjistila, která je nej :dizzy_face: Která dle vás? Všimla jsem si karamelové, vanilkové, belgické čoko, nějaký krémový koláč, bailys.... :wink:
4. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja se trochu pridam jelikoz jidlo miluju :sweat_smile: :wink: Momentalne si nejradeji pochutnavam na zmrzline Ben&Jerrys :dizzy_face: ,z CR sem si nechala dovezt horalky :dizzy_face: ,neodolam syrum.No a i kdyz to zni trochu zdrave,miluju zeleninovou polevku(to je asi tak jedina zdrava vec co pozivam :sweat_smile: ),no a uzeny losos :dizzy_face: ,a proste asi vsechno mnam mnam. :grinning:
4. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně vede delissa,hmm mňam :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak hřešíme? já žeru sladký furt a to jsem skoro rok po porodu, bez toho to nejde, mám momentálně doma strašnýho vyš´tavňovače a to sladký holt potřebuju, doplnit energii a na kila navíc zatím kašlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já když jsem kojila musela mit denně zmrzku.Kupovala jsem si ty velké v dózách-čokoládovou :sweat_smile: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, ja mam nejradsi jahodovou a belgickou coko...a maji vynikajici sorbety, ty jsou fakt uzasny

ja zeru vsechno a je mi to jedno, ovsem ujizdim na slanem, tycky, precliky, bake rollsy atd...
26. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a miluju Chicken roll od Meka
26. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. led 2009 ve 22:37 • alanis85
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. únor 2009 v 17:11 • alanis851
Tvůj příspěvek