• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak bych si mohla na mateřské přivydělat? Práce z domu

13. prosince 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
24. črc 2011 ve 20:30 • hannah23
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
24. črc 2011 ve 20:33 • beponka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
24. črc 2011 ve 20:34 • hannah23
24. črc 2011 ve 21:20 • tercie
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
24. črc 2011 ve 21:31 • teddy0305
holky taky doporučuju Dedru, já teda dělám Dedru a Mary Kay ale je to práce, kterou si děláte když máte čas, manželova teta si v Dedře i s dvěma malýma holčičkama vydělá kolem 5000,- měsíčně a to jen posílá katalog po známých, já už moc neprodávám, spíš se věnuju budování týmu :slight_smile:
24. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. črc 2011 ve 21:43 • klosky
24. črc 2011 ve 21:44 • klosky
Moje kamarádka zkoušela při mateřské AWD finanční poradenství - http://cs.wikipedia.org/wiki/Skupina_AWD. Nakonec když jí prcek vyrost zůstala u toho, ale záleží na tom co tě baví, dá se vymyslet spousta jinejch prací.
24. črc 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. črc 2011 v 08:19 • sherry28
25. črc 2011 ve 14:23 • sherry28
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. črc 2011 v 15:36 • teddy0305
25. črc 2011 v 15:37 • sherry28
25. črc 2011 v 15:37 • sherry28
29. črc 2011 v 19:49 • tercie
AHoj holky, já jsem začala vyplňovat dotazníky :grinning: :grinning: :grinning:
spolkne to pár minut u PC a nic hrozného :wink: :slight_smile:
http://www.ermail.cz/link/7VeAAje7JmATe2YmYYmlCCjajVlX2eCm
30. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2011 v 18:19 • kaatulkaa
4. únor 2012 v 11:46 • gabadan
@kathule A funguje to? Jakým způsobem platí?
4. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2012 ve 21:03 • agula
Ahojky, já pracuju z domu pro firmu Stiforp a ZeekRewards a jsem spokojená, kdybys chtěla víc info o firmách, tak mi písni na mail monique07@centrum.cz :slight_smile:
28. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no v žádném případě nic neplaťe předem!!!! To vše je podvod myslím prácedoma apod, je to pyramida a chtějí startovací poplatky. Taky sem na MD a chtěla si něco přivydělat, ale nejdřív sem si zašla na net na diskuze a je tam spousta podvedených, když zaplatíte, tak dostanete jen pár letáků apod a musíte sehnat další lidi, kteří vám budou platit. Takhle vydělávají šmejdi. http://www.emimino.cz/diskuse/nabidky-prace-od-podvodniku-varovani-62759/ jukněte na názory ostatních
2. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule a opravdu se dá trochu málo vydělat? nemusí se zde nic platit? děkuji :slight_smile:
2. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka_h nemusí se nic platit, jen se kliká na emaily, ale dojde třeba email za 0,50kč na který klikneš a oni ti jej přičtou nebo za 1kč dojde, no a tak pořád střádáš, i dotazníky platí, když jej vyplníš, jenže je to na dlouho než to nasbíráš a navíc to vyplatí až budeš mít minimálně 1000kč :frowning2: mám to taky
2. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamulenka To jsem si vše přečetla a zaregistrovala. Nic za to nedám :slight_smile: a vy už ste si vybírala?
2. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
né ještě sem nedosáhla té 1000kč :slight_smile: je to na dlouho, ale člověk za zkoušku nic nedá :wink:
2. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamulenka a taky pozor na to, že když se ta 1.000 nedosáhne do určtiého času, tak peníze propadnou :frowning2:, takže vlastně skoro nikdy tu 1.000 nedosáhnete - mluvím o ermail :frowning2:
3. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nechcete klikat, ale jste ochotné začít katalogový prodej, napište.
Já jej dělám už více než dva roky a není problém udělat každý měsíc objednávku.
Rozhodně tím vyděláte víc než dotazníkem nebo e-mailingem :dizzy_face:
Vše zdarma, vždy platíte jen zboží a máte na něj slevu podle výše objednávky.
3. bře 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek2007 tak jsem optimista a s tím ani nepočítám, když vidím jak nic nechodí tak není jak vydělávat, ale děkují za info. :grinning:
3. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2012 v 18:45 • majahubkova
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek