Kdy mám čekat mateřskou?

makkyv
6. dub 2021

Ahoj holky, prosím jen se chci zeptat kdypak můžu očekávat MD když 1. mi vždy chodila, teď je to vše posunuté díky Velikonocím a dnes jsem se ptala pí, kdypak dorazí a ona, že je ve zpracování a nebyla ještě odeslaná do banky (tak nějak mi to řekla 🙄) já z toho pochopila kulové a toto je moje poslední MD, pak jdu já RP. Jen tak se ptám, na očko kdypak bych to mohla čekat? Myslíte, že do konce týdne? Vím nejste vestkyne, jen zda to měl někdo též a kdy mu to přišlo. Děkuji holky 🙂

theolik
6. dub 2021

Ahoj já sice nečekala na mateřskou ale na rodičák.Mě v pondělí odeslali a ve středu mi to přišlo,takže kdyby ti to odeslali třeba zítra tak by to mohlo přijít do konce tydne si myslím.Mě to přišlo šekem u účtu to je určitě rychlejší si myslim

makkyv
autor
6. dub 2021

@theolik Moc děkuji. Krásný večer 😍

andyskarsgard
7. dub 2021

Me taky jeste neprisla mateřské ale neni to moje posledni.. Vzdy taky chodila 2. Tak nevim kdy to prijde.. Ale nespecham na to..

jjasmina
7. dub 2021

Mateřská do konce týdne bych řekla, rodicak mi chodí později, ale já to moc neresim.

makkyv
autor
7. dub 2021

@andyskarsgard
@jjasmina Mě to jen zajímalo, z důvodu zda tam není chyba, jednou už tam byla z jejich strany. Děkuji za odpovědi. 🙂

jjasmina
7. dub 2021

@makkyv já jsem vždy řešila jen pokud by to nepřišlo třeba do konce měsíce 🙂

makkyv
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz