• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky na RD, čím si přivyděláváte?

3. května 2012 
Ahoj, chtěla bych udělat takovou anketku, čím si kdo přivydělává na MD, zajímá mě hlavně práce z domova, nebo nějaký částečný úvazek a tak podobně.. jako inspiraci, kde hledat, v čem se vzdělávat a zdokonalovat.. A na mysli mám maminky, které se o děti starají (takže nejsou celý den ve školce nebo u babiček) a mají je převážně doma.
11. říj 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, od dcery roka jsem se na castecny uvazek vratila do sveho zamestnani. delam v nemocnici jako zdravotni sestra. beru max 6 dvanactihodinovych sluzeb a jen vikendy, jinak nemam hlidani. vyjimka jsou prazdniny a svatky, to ma volno mamka (ta hlida). ale svatky vetsinou dostavaji holky co jsou na cely uvazek :slight_smile:
11. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlídání nemáme, ale překlady, korektury a spol. - to se dalo i doma po večerech, nebo když prcek spal.
11. říj 2011 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zkouším MLM Dedru a teď jsme se pustila do nové společnosti a to je ESSEN. Jinak chodím občas na brigádku do kauflandu, a jako kurz mám počítače :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
3. kvě 2012 v 10:40 • daruma
Ahoj hledám brigadku nevite o něčem?
3. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych uvítala něco na doma :slight_smile: Zatím jsem bohužel měla štěstí na podvody :angry:
3. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. kvě 2012 v 19:43 • lejca2
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. dub 2014 ve 22:53 • tiandenka
Tvůj příspěvek