Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mateřská a její nárok

kiki1912
31. říj 2019

Zdravím holky chtěla bych se zeptat. Od 1. 10. 16 do 30.4. 18 sem pracovala v nejmenované fabrice tam sem skončila byla nějakou dobu na UP pak sem šla od 1.10. 18 do 12.12. 18 pracovat do Lidlu a pak od 21.1. 19 sem šla pracovat k České poště s tím že sem tam dělala do 1.4. na dvě dohody a 1.4. jedna dohoda byla zrušena kvůli smlouvě za nemoc kolegyně co jsem dostala za ní. S tím že ona se vrátila a k 6.9. 19 byla ta smlouva ukončena a druhá dohoda byla ukončena k 16.9.19 a teď má otázka mám nárok na mateřskou když sem odvadela zdravotní pojištění? S tím že bych chtěla jít na mateřskou šest týdnů před porodem (termín 26.ledna)a na socialce mi říkali že radši ať jdu 8 týdnů před porodem. A počítá se do toho i neschopenka? Když sem nastupovala na nemocenskou (28.5.) ještě za trvání pracovního poměru? Případně jak je to s tou lhůtou těch 180 dní? Děkuji za odpověď a přeji hezký Kristýna

zelenaesmolda
31. říj 2019

@kiki1912
proc se ptas tady a ne na UP nebo socialce?

jituli84
31. říj 2019

Zaměstnankyně bude pobírat mateřskou, jestliže v den nástupu na mateřskou dovolenou je účastna na nemocenském pojištění. Zjednodušeně řečeno musí být v klasickém zaměstnaneckém poměru. Tuto podmínku nesplňuje tedy dohoda o provedení práce. Když skončí pracující ženě smlouva na dobu určitou a je těhotná, tak při nástupu na mateřskou v ochranné lhůtě, která v tomto případě činí 180 dní, bude mít rovněž nárok na mateřskou. Ve všech případech však musí zaměstnankyně být účastna na pojištění alespoň 270 kalendářních dní v posledních dvou letech před nástupem na mateřskou. Do této lhůty se přitom nezapočítává např. doba v evidenci na úřadu práce. Byla-li jí mateřská v zaměstnání přiznána, nesmí v tomto zaměstnání již vykonávat práci. Žádanku o tuto dávku odevzdá svému zaměstnavateli. Zaměstnavatel k žádosti o mateřskou přiloží vyplněný tiskopis „Příloha k žádosti o dávku nemocenského pojištění“ a předá je neprodleně příslušné okresní správě sociálního zabezpečení (OSSZ). Zaměstnavatel vám bude povinen držet pracovní místo do 3 let dítěte.

kiki1912
autor
31. říj 2019

@zelenaesmolda psala sem že na socialce mi říkali ať jdu radši osm týdnů když sem tam volala takže asi tak.

rosetatto
3. lis 2019

@kiki1912 mateřská nemá se zdravotním pojištěním nic společného, záleží na sociálním pojištění (tzn. Když trvá pracovní pomer a je odváděno sociální pojištění), musíš splňovat dvě podmínky -mít pojištěno 270 dni během dvou let a nastoupit v době trvání pracovního poměru, nebo existuje ochranná lhůta 180 dni (pokud ten poslední pracovní pomer tak dlouho trval) od skončení pracovního poměru do nástupu na PPM

Sem začni psát odpověď...

Odešli