Nevíte, kdy přijde ten příspěvek na dítě?

25. črc 2022

Ahoj, nevíte někdo? Pokaždé je to jinak🤔
Včera říkali, že od 26. začnou výplacet, já si dnes volala na sociálku a prý si mám zavolat asi až tak kolem 10. srpna a prý třeba už neco vědět budou, zatím nic prý neví 🤔
Samozřejmě vim, ze přednost mají ty co berou automaticky přídavek, což beru. Děkuji za info 😉

lencaa11
25. črc 2022

To se píše že od 26.7 to můžou poslat teď otázka kdy dají splatnost k jakému datumu může to bejt k 1.8 ale i třeba k 10.8 oni ty úřady se vše dozvědí jako poslední většinou

miminko2021
25. črc 2022

Ano ti co berou přídavky na dítě tak to dostanou automatický platbou. Ti co neberou si musí požádat,ale to je neskutečně složita žádanka a vyžadují různá potvrzení. Včera jsem to hledala.

autor
25. črc 2022

@miminko2021 já naštěstí beru na syna přídavek na dítě, ale teda je v tom pekny bludiště, ti co ho nemají..
A hlavně dělají zmatky, člověk aby se vyznal kdy to přijde že😒 no uvidíme

katka900
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
25. črc 2022
sigyn
25. črc 2022

Stačí počkat až k tomu vydají formulář. Média to určitě budou propírat pár dní ap předhánět se s návody na vyplnění. Stačí čekat.

klpoiu
25. črc 2022

Stačí vyčkat. Vždy na tom začátku je problém, jelikož všichni to chtějí hned. Pak jsou prehlceni. A to nemluvím o tom,že ta jejich apka stejně po pár hodinách spadne, údajně pretizenim. Každopádně, vyplácení pro ty, co se dostávají automaticky do systému ,tj ti co pobírají přídavek na dítě, a projdou tou hranici příjmu za r. 21 by měli dostat vyplaceno v srpnu. A nemusí se o to nijak starat. Výplatu voláním na sociálku stejně nic neurychli a jen je zbytečně zahltí zbytečnými dotazy. Ti co budou žádat, dostanou vyplaceno měsíc po měsíci ve kterém bylo zadáno. Pokud někdo nechce zadat přes el.zadost,tak samozřejmě může jít osobně na up.

autor
25. črc 2022

@klpoiu To máš pravdu, tomu verim, že to bude mazec ty žádosti… o tom, že jsem volala, mi řekla sama paní ať ji cinknu a optám se, máme moc hezký vztah, tak mi vždy dá vědět ☺️ Ale přesně, až to přijde, tak to přijde.. jen mě to zajímalo 🤗

lencaa11
25. črc 2022

👍

autor
25. črc 2022

@lencaa11 Tak už zase změna 😀 včera říkali zase něco jiného, Jo jestli my ho někdy vůbec dostaneme😂

tasimia
25. črc 2022

Porad dokolečka všude tyhle otázky. Až to budou vyplácet, tak budou.
Az se bude moci zadat, tak to budete vědět. Nevím, vy si někteří myslíte, že Vám tu odpoví asi poslanec. Když ani na UP nemají pořádné info..🥺😣

autor
25. črc 2022

@tasimia By ses divila kolik tu je ženských co všechno spolkly a vědí😀🤓

tasimia
25. črc 2022

Všechno ne ;).