Příspěvek na Sunar - poskytuje nějaká pojišťovna?

nuny11
30. bře 2019

Maminky chci se zeptat nevite existuje od pojišťovny nebo ze socialky příspěvek na Sunar dekuji

olga_
30. bře 2019

@nuny11 Na Sunar jako na značku rozhodně ne, za určitých podmínek pojišťovna přispívá na hypoalergenní mléka, ale tam už je určitá lékařská indikace. Jinak to nebude nikoho zajímat, že nemáš za co koupit UM. Je to náhražka a ve středoevropských podmínkách je nekojení v 99 % otázkou volby.

zelenaesmolda
30. bře 2019

@nuny11 ano,existuje.zeptejte se u sveho pediatra,nam to rikala sestra u doktorky.ne,ze bych ho pobirala ale vim o tom

zelenaesmolda
30. bře 2019

@olga_ to neni pravda,na socialku jit muze,meli by ji prispet cca litr mesicne ale musi rict,ze koji

jitka_cv
30. bře 2019

@zelenaesmolda musí ale pobírat dávky v hmotné nouzi. Jen tak nepřispějí.

zelenaesmolda
30. bře 2019

@jitka_cv to nevim,nezkoumala jsem to.

makronka222
30. bře 2019

A ty nemas penize na sunar? Tak nejez ty, kupuj si rohliky a diteti dej co potrebuje, proc sis dite delala?

caverina
30. bře 2019

@makronka222 ach jo........

priefi
30. bře 2019

@nuny11 213 prispiva v ramci balicku 500kc nebo 1000kc

nuny11
autor
31. bře 2019

@makronka222 samozdrejme ze peníze mám jen chci vědět na co mám nárok každá maminka by to měla vědět proč si o to nerict když na to máš nárok

nuny11
autor
31. bře 2019

@olga_ jo nešlo mi přímo o značku Sunar ale o um děkuji

nuny11
autor
31. bře 2019

@zelenaesmolda děkuji zeptám se

nita1984
31. bře 2019

@nuny11 hlavně si říct o všechno, na co mám nárok. Však on to někdo jiný zaplatí 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

nuny11
autor
31. bře 2019

@nita1984 a proc ne platím celý život co pracuji dost veliký zdravotní tak chci vědět na co mám nárok Toť vše neříkám že půjdu na socialku na hmotku stím taky nesouhlasím můžeš za ty peníze koupit pro mrne něco jiného nevidím na tom nic špatného a pokud jsem tím poburila tak se omlouvám

nuny11
autor
31. bře 2019

@makronka222 promin teď budu hnusna ale soudis tu lidi aniž bys je znala můžeš tu soudit i maminky co zůstaly na dítě sami že jim otec nedá ani korunu a když nepracuje těžko z něho něco vytáhne a když tak to bude trvat měsíce

jade85
31. bře 2019

@nuny11 sociální dávky jsou určený pro ty, kteří je potřebují, ne pro ty, kdo mají dost a přemýšlí, na čem by stát ještě pumpli, protože "mají nárok". Tohle uvažování asi nikdy nepochopím. A zdravotní pojišťovna asi těžko bude podporovat krmení dítěte um, když je prokazatelně v zájmu zdraví dítěte i matky (a tedy i pojišťovny) kojit.

nuny11
autor
31. bře 2019

@jade85 to máš pravdu že je to v zájmu dítěte a v zájmu matky je zas svoje dítě chránit víš jak dlouho jsem brečela že nemůžu kojit že malý dostává umělou sracku nebudu se tu obhajovat ale že soc davkama nesouhlasím taky ikdyz bych na ně měla nárok mám pro malého všechno co potřebuje ale mohl by mít víc proto jsem se zeptala
@jade85

nuny11
autor
31. bře 2019

Tak takovou smršť jsem asi úplně nečekala ale vlastně jo máte pravdu vlastně jsem měla jít na potrat a nebo nezit s debilem který mi na malého nedal ani korunu vše jsem zarizovala sama asi se vám to snadno řekne když máte na pomoc tatínky a nemusíte pocitat každou korunu malý má vše co potřebuje ale chtěla jsem aby třeba měl víc tak pardon za dotaz

caverina
31. bře 2019

@nuny11 na to si tady bohuzel zvykni....vsechny tu jsou svate a strasne spravedlive.....

jade85
31. bře 2019

@nuny11 promiň, ale psala jsi, že peníze máš, proto jsem reagovala takhle, ale pokud tu dávku potřebuješ, tak je samozřejmě v pohodě si o ní zažádat. Asi nejlíp přeptat se u pediatra a na socialce, jestli něco takového vůbec existuje. Nevím, kolik je miminku a proč nekojis, ale třeba to ještě není ztracené a na podporu kojení naopak zdravotní pojišťovny přispívají a poradkyně z Laktační ligy pokud vím poskytují konzultace zdarma.

darbuj
31. bře 2019

@caverina souhlasim naprosto

krisatko
31. bře 2019

@nuny11 já taky nechápu tu nenávist tady... A to jsem si při přihlášení na MK říkala že to tu je takové příjemné prostředí. No za z tři roky se to dost změnilo

zelenaesmolda
1. dub 2019

@nuny11 pokud ti otec neplati bez milosti bych ho hnala k soudu