Přivýdělek k mateřské

katka9184
16. lis 2018

Je tu někdo, kdo si přivydělával k mateřské nějakou prací z domova, jako je montování propisek nebo plnění obálek? Ráda bych přispěla do domácnosti nějakou tou korunou, nehledě na to, že Vánoce jsou už za dveřmi.
Máte s tím někdo zkušenost?
Co jsem našla inzeráty, tak příslib peněz je tam pěkný, ale všude se platí startovací balíček...někde i 1000,- a to je pro mě při mateřské teda dost a bojím se, aby se mi to potom vyplatilo.

lv
16. lis 2018

Jsou to podvody, nic takového není - přivydělat se dá buď stejnou/podobnou prací, jakou děláš v zaměstnání, úklidy v době hlídání, žehlením, pečením, sitim apod. Hlídání dětí v sousedství, mystery shoppingem.

katka9184
autor
16. lis 2018

A nevíte někdo o nějakém přivýdělku v Plzni nebo blízkém okolí?

mollyweasley
16. lis 2018

Montování propisek a plnění obálek je neskutečné sci-fi a absolutně nechápu, že si ještě dnes někdo myslí, že se takthle přivydělává?
Já jsem na mateřské doučovala jazyky, naučila jsem se dělat dorty. Dcera se pohybuje v teraristickém prostředí, rozhodla se založit si minibyznys v podobě chovu krmých hlodavců (má 8 let, ale nápad není zlý).
Žehlení nebo úklid v domácnosti (teď budou aktuální třeba okna) je fajn nápad nevyžadující žádné extra dovednosti. Ale průměrný uživatel internetu si snad inzerát dokáže vložit/najít sám.

klea81
17. lis 2018

Hlídání dětí kamarádek třeba

monix94
20. lis 2018

Já jsem si začala přivydělávat doporučováním přírodní kosmetiky a čistících prostředků. Začátky jsou těžké, lidé jsou skeptičtí, odmítají takové nabídky, kvůli tomu, že se bojí. I já taková byla, ale teď je to super a já si hlavně oblíbila produkty, které nakupuji. Pokud by měl nekdo zájem určitě se ozvěte do zpráv, ráda napíšu podrobnosti. 🙂

marsina84
21. lis 2018

Taky bych o něčem věděla,ale platí se 250Kč,jako startovní balíček,,,,,hodně lidí kritizuje,ale já to mám jako k hl.živnosti a jsem spokojená,kdo chce at napíše,pošlu víc info do sz.

lv
21. lis 2018

@marsina84 můžeš dát informace sem, prosím?

sarkad2856
21. lis 2018

@katka9184 tak montování propisek je podvod , takové práce většinou dělají chráněné dílny a jak je v inzerátu napsáno pošlete peníze , obratem Vám odešleme obálky, které někdy pošlou , ale musíte si je odeslat ruzným firmám atd sama , takže tohle mi připadá jako podvod , kde je to vedené i na internetu.
Dělám u jedné firmy z domova , a mají dvojí výdělek , jsem spokojená a zvlášt ted před Vánoci se hodí každá kačka , kdyby si chtěla mužu zaslat více infa

marsina84
22. lis 2018

@lv sem můžu?
píšu radši sz

sarkad2856
22. lis 2018

@marsina84 pokud to neporušuje pravidla, tak ano , ale taky raději píši do sz

lv
22. lis 2018

https://www.modrykonik.cz/mail/47208327/

Sem to nepatří - myslím tím celý MLM a typické "více do zpráv" - a získávání členů, ze kterých máš provizi. Proto jsem se tě ptala, ať nejsi tajemná.
Cukrovinky - stačí koupit sáček za 15kč v obchodě, kilovka je tak na dětskou párty 🙂

nastys2603
Odpověď byla odstraněná
Zobraz