Rodičák. Do kdy přijde na účet po jeho vyřízení?

zuzibuzi
8. lis 2020

Holky uz si to nepamatuji do kdy prijde na ucet rodicak po jeho vyrizeni.. Dekuji

agneska7
8. lis 2020

Záleží kdy jsi byla vyřizovat

A kdy je výplata ve tvém okrese to my nevíme

zuzibuzi
autor
8. lis 2020

A dostanu formulare i tam na vyplneni

agneska7
8. lis 2020

@zuzibuzi jakože jsi ještě nebyla ani podat žádost ? Ano papíry tam jsou k dispozici

zuzibuzi
autor
8. lis 2020

A daji mi je v kanclu nebo jsou tam volne ze si je vezmu

jitka_cv
8. lis 2020

Jsou volně a i na internetových stránkách.

agneska7
8. lis 2020

@zuzibuzi u nás jsou jen v kanceláři jak je to u vás nevím

fifina86
8. lis 2020

@zuzibuzi pokud se nepletu, maji 30dni od dodani podkladu. Formular je online i i lze osobne si vyzvednout, jen pozor, urady jsou ted vic zavrene nez otevrene. Radeji bych si tam zavolala a treba se objednala.

sajul
8. lis 2020

Mě třeba přišel u druhého dítěte, kde jsem navazovala z rodicaku na rodičák po 62dnech. Neb 30dni na vyřízení žádosti a 30dni na vyplacení peněz.

jako_mala_holka
8. lis 2020

Ja jsem vyridila rodicak postou, vubec jsem na urade nebyla... vytiskla a vyplnila jsem formular, prilozila kopie obcanek atd a poslala na urad... zadala jsem 21.10. a uz mam i vyrozumeni, ze je vsechno ok 👍... mam to od 1.12., tzn, ze prvni davka by mela prijit v lednu, jestli tomu spravne rozumim... oni maji na vyrizeni 30 dni, takze zalezi, kdy pozadas... a taky odkdy zacnes cerpat

jana_zofie
8. lis 2020

Ja si kvuli temhle kravinam zridila datovku. Jelikoz jsem ale nastavovala vysi dle platu manzela, sly ty papiry jeste pres socku a jak se to furt tisklo a skenovalo, tak to na pracaku ve finale na pc precist slo, ale po vytisteni uz to k zalozeni nebylo, takze jsem jim tam jeden papir nesla osobne s tim, ze mi volali a at nestojim radu, dojdu tam, predam pani papir a vypadnu. A presne tak to bylo. Bylo to tusim nekdy koncem cervna, prvni penize prisly v srpnu, zpetne za 2 mesice (podala jsem to pozde, samozrejme, typicke pro me. Jesteze jde zadat az 3 mesice zpetne.)