Rodičák Strakonice. Nevíte, zda přijde?

12. únor 2021

Holky nevite zda prijde rodicak? Jihocesky kraj... Strakonice

amazonkajanik
12. únor 2021

Chodiva 15,takže počítám pondělí. Ze začátku to bylo od 9. do 15. jednou dokonce až 17. Ale poslední cca 4měsíce chodí k tomu 15. Asi jako výplata. Když vychází na sobotu,už je v pátek,když na neděli,tak v pondělí ...

amazonkajanik
12. únor 2021

Tak jsem se mrkla na účet,abych nekecala,a poslední příchozí platby byly 13 a 14. Ale já s ním raději počítám na pondělí . Když dorazí dnes,budu mile překvapena 😊

autor
12. únor 2021

Kez by.... 🤷‍♀️
@amazonkajanik

amazonkajanik
12. únor 2021

Tak u mě nic. A když jsem projela na účtu historii,tak toho 17. co přišlo,tak to byl zrovna taky únor 🙄

autor
12. únor 2021

@amazonkajanik boze boze.

amazonkajanik
12. únor 2021

Je to na pytel,mám naštěstí platby ke konci měsíce,ale vloni jsem měla mimořádnou a paní se ptala,na kdy to má napsat a když jsem jí řekla,jak chodí rodičák,tak kroutila hlavou...

autor
12. únor 2021

@amazonkajanik presne... 🤷‍♀️

amazonkajanik
12. únor 2021

A jinak,potřebujete něco akutně? Mám tu zásobu těstovin,kdyby náhodou. Nebo mohu sehnat zadarmo plnotucne mléko,čerstvě nadojene. I rýži (té máme asi 7kg,tchýně bláznila 😂) ale dětské bohužel,s tím jsem už taky na hraně

autor
12. únor 2021

@amazonkajanik jeejda.... To ne... Ale jste Andel. Spousty lidi by to neudelalo ani nenapsalo.... 😇😇😘😘😘

amazonkajanik
12. únor 2021

Kdyby něco,hoďte soukromou zprávu,ju. Tady ať si myslí kdo chce,co chce, ale já moc dobře vím, co je hlad a umět vařit tzv z hovna. Buď být "zajištěna " ale v kruhu a nešťastná,nebo udělat rázný krok, posunout své hranice, oželet "komfort" a být hrdá!

autor
12. únor 2021

@amazonkajanik ne to opravdu ne.... Dekuji

amazonkajanik
12. únor 2021

Ok 😊
Věci na prcka,od nějakých 6měsíců mám ještě k dispozici,mladší jsem dala neteři,ať si probere. Kombinezy,rukavice,čepice ...třeba jen zapůjčení,než doroste neteři dítě 😉