Uzavření smlouvy o dílo v době MD. Jde to?

tiki
9. črc 2007

Holky, nemate nektera zkusenost s tim, jestli jde uzavrit smlouva o dilo uz v dobe materske, tedy v prvnim pul roce ditete, kdyz termin odevzdani dila je az pozdejsi, tudiz i vyplaceni penez... Proste kdyz v cervenci, kdy jsou prckovi ctyri mesice, podepisu, ze dilo odevzdam do pulky listopadu - to uz budu davno na rodicovskem prispevku... Podle meho logickeho usudku by to vadit nemelo, ale jeste jsem to v zadnych paragrafech nestudovala 😲

slonik
9. črc 2007

a co takhle tu smlouvu uzavřít v září (to už budeš na RD, ne?) Já osobně si myslím, že by to problém být neměl, ale nesmí to být uzavřeno u zaměstnavatele, od kterého pobíráš MD 😕 když to bude na něco jiného, tak by to neměl být problém, jak je to s OSVČ netuším... snad Ti tu někdo poradí mat1980 je taková sběhlá, třeba to tu objeví 😉

tiki
autor
9. črc 2007

To je uplne jinej zamestnavatel, mne MD plati skola. Ono to asi v zari nepujde, protoze jde o Agenturu ochrany prirody a krajiny, coz je statni instituce, tudiz desne neoperativni, kdyz se tam sefove rozhodnou, ze to musi byt do pozejtrka uzavrene, vsichni co jsou pod nima se muzou na hlavu stavet, aby to fakt do pozjtrka stihli 😉. A pak se samozrejmne najednou ukaze, ze na to byl jeste mesic casu 🙂 .

flow111
9. led 2008

Ahojte ja mam podobny problem, je mozne pracovat popri MD na dohode o provedeni prace? lebo nasa ucetni mi povedala, ze MD je vedena ako PN, takze pracovat a ani brigadovat sa nesmie a ja si niesom ista lebo v zakonoch az taka zbehla niesom...MD mi konci az 15.2 a dovtedy sa mozem akoze past na zamrznutej trave ak nemam peniaze.... 😒 poradte mi prosim....