Alergie. Co pomůže a co můžu, když plně kojím?

jjasmina
14. dub 2020

Začala pylová sezona pro mě, nevite co pomáhá a co se může, když plně kojím? hlavně to svědění hrdla je dost otravne.

lenka421
14. dub 2020

@jjasmina Zavolala bych alergologovi a zeptala se jeho v prvni rade. Ja myslim mela jen livostin nosni spray.

jjasmina
autor
14. dub 2020

@lenka421 Alergologovi jsem volala samozřejmě, zajímalo mne, co zabíralo ostatním 🙂

lenka421
14. dub 2020

@jjasmina Nejlip asi jist zmrzlinu 😀

klko
14. dub 2020

Mne pomaha analergin. Beru ho 1x za tyden a mam klid.

piskoteka
14. dub 2020

@jjasmina Při kojení jsem tabletky raději nebrala. Naštěstí zabrala lokální léčba. Livostin sprej do nosu a kapky do očí. Letos mám alergii šílenou a i přes zyrtec si kolikrát připadám jak kdybych se topila 🙄

jjasmina
autor
14. dub 2020

@piskoteka Ten livostin zabral i na ten krk? Mě poslala recept na Momox

calvac
14. dub 2020

@jjasmina ja mela Zyrtec i v tehu i behem kojeni. Alergolog mi rikal, ze je nejlepe a nejdele testovany. Taky jsem s alergii nemohla vydrzet. Nejdrive jsem zkousela brat ob den, ale to neklaplo, tudiz jsem brala jednu tabletu denne.

piskoteka
17. dub 2020

@jjasmina momox jsem měla nedávno při zánětu HCD. Roztahuje a uvolňuje, takže se potom snáze dýchá. Ale přišlo mi to jako docela driák a nic na dlouhé užívání. Ale zas nejsem doktorka, tak co já vím.

jjasmina
autor
17. dub 2020

@piskoteka Momox mi napsala dr a v případě nutnosti Zodac

jipe
17. dub 2020

z přírodního pomáhá rooibos (čaj)

jjasmina
autor
17. dub 2020

@jipe To jsem myslím, taky slyšela, ale už od školky žádnej čaj ani mléko nepožiju 🙂

jipe
17. dub 2020

@jjasmina já ho piju i mimo pylovou sezonu, je takový nasládlý, není v tom kofein ani tein , ale pokud ti vadí jakýkoliv nálev (i bylinky apod.), tak to nebude to pravé, no..

klllarinka01
6. kvě 2020

Ahoj, kojim a alergii mam taky. Pred otehotnenim a kojenim jsem si nechavala michat bylinne caje. Momentalne uzivam zelene potraviny GW a 2x denne tabletu hlivy ustricne s rakytnikovym olejem. Uzivam asi 3 tydny a rozdil je neskutecny. Zadne svedeni, zadna ryma. A ta hliva je i pro kojici maminky, jen si nepamatuju tu firmu. Nejak od T... 🤔

beruna84
6. kvě 2020

Ahoj, zrovna řeším to samé a doktorka na alergologii mi potvrdila, že při kojení mohu v případě potíží Zenaro. Ale zatím jsem nepotřebovala, ač jsem silný alergik, zvládám už třetím rokem úspěšně díky homeopatii..