Antidepresiva a mateřství. Brala jste některá při miminku?

lolinak67
8. čer 2020

Dobry den,chtela jsem se zeptat brala jste nektera AD kdyz jste mela mesicni mimco?Ja mam mesicni mimco a zacly me takove neprijemne veci jako neustaly strach o to mimco a smutek atd.Neco podobneho me potkalo uz jednou u dcery tenkrat 3 roky.Ale v horsim.Dostala jsem AD Asentra 100 a zachvily se vse zklidnilo a bylo dobre.Rok jsem je brala pak vysadila a 8let bylo vse ok.Ted to po porodu zaclo znovu.Tak jsem se radci na zitra objednala k mudr at me ji napise.Nechci aby se to rozjelo.Staci ze uz nemam mleko a jdem na UM.Radci na AD nez nervozni matka.Myslite,ze to rozjel ten porod?Dekuji

lv
8. čer 2020

Určitě, AD na poporodní deprese jsou dobré řešení

terezaroubalova
9. čer 2020

Já mám kamarádku s maniodepresivní psychózou, jsme si velmi blízké a brala AD a mnoho léků celé těhotenství i po porodu a má krásnou zdravou holčičku. A pamatuji, že po porodu jí AD navyšovalý kvůli lítání hormonů...držím palce, ať je vám co nejlépe....

ruzenkas
10. čer 2020

Těžko říct, ale těhotenství a porod jsou pro tělo náročné. Na AD není přece nic špatného, pokud jsou problémy takové, že je nutná léčba. Taky beru Asentru a měla jsem i v prvním těhotenství. Přeji, ať je ti brzy lépe.

lolinak67
autor
11. čer 2020

@ruzenkas moc dekuju.Ja myslim,ze to bude dobry🙂