• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tlak v pochvě v 17tt, měla jste to některá?

2. května 2013 
Ahojky holky chtěla bych se zeptat jsem teď 16+3tt, už týden mě pobolívá podbřišek a píchá to asi jak se roztahuju. Jenže navíc k tomu mám takové tlaky v pochvě jako kdybych tam měla tampon nebo něco? Mám strach jestli není něco s čípkem. Měla jste to některá, jsem z toho nervozní a nevím jestli raději nezajít k lékaři když nic tak pro můj klid.
Děkuju
25. dub 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nic takového jsem neměla/nemám.
25. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic takvého jsem neměla, pokud máš pochybnosti, zavolej nebo zajdi k lékaři.
25. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já něco podobného mám. A střídá se mi to s tlaky v konečníku. Říkala jsem to doktorce a ta mi napsala jen magnezko a nijak dál to neřešila. Tak snad to nic není :slight_smile:
2. kvě 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rozhodně pro lékaře,měla jsem to,myslela sem sinejdřív, že je to normální a pak že jsem přistydla ale nakonec jsem šla k lékaři a za 5minut 12 ..celej zbytek těhotenství jsem byla pod zvýšeným dohledem,protože hrozil hodně předčasný porod
2. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já něco podobného měla, zdálo se mi, že tam mám jako tampon, který chce vypadnout :slight_smile: Ale nic to nebylo, já se děsila, že mám sestouplou dělohu a bůhví co ještě :slight_smile: Ale pro Tvůj klid duše bych zavolala doktorovi a domluvila se s ním :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem něco takového taky měla, začalo to kolem 14.tt a skončilo kolem 18.tt. Nikde jsem s tím nebyla a chlapečka jsem dokonce přenášela :wink:
2. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek