Duch na testech. Měla jste to některá také tak?

veronikaanon
18. črc 2020

Ahoj holky, už mám více jak týden zpoždění. Udělala jsem si pár testu a stále je tam duch. Občas je tam nějaký tlak v podbřišku. K lékaři mám jít až začátkem srpna, tak to čekání je už docela dlouhý. :D Měla jste to některá taky tak? Byla pak čárka silnější třeba až 14 dní po vynechané menstruaci? Čárka sílí ale pořád se cítím nejistá. Předem děkuji za případné odpovědi. 🙂

jjasmina
18. črc 2020

Já měla viditelnou čárku už před ms , ale třeba ste měla později ovulaci, osobně bych zašla na krevní test hcg jako samoplátce, čárky jsou opravdu slabé :( 2. čárku ste měla v limitu ?

loylii
18. črc 2020

@veronikaanon zkus digitální test.. tyhle papírový jsou na prd, člověk trochu vic pije a už to zkresluje.

veronikaanon
autor
18. črc 2020

@jjasmina ahoj 🙂 ovulace vyšla cca na 27.6.

veronikaanon
autor
18. črc 2020

@loylii už jsem zkoušela ale vyšel negativní. Volala jsem sestřičce a ta mi řekla, že se to stává a ať ho zase zkusím za týden( v úterý).

krupka3
18. črc 2020

Noooo... 21dpo teda takoveho ducha nevidim jako prosperujici tehotenstvi, abych byla uprimna. Ale samozrejme nejlepe bude pockat a uvidi se. Moc bych ti prala, aby to vyslo.

veronikaanon
autor
18. črc 2020

@krupka3 u prvního jsem taky měla ducha a za dva dny už byl pozitivní i digitální ale teď mi to přijde divné. Děkuji moc 🙂 .

krupka3
18. črc 2020

@veronikaanon Urcite rada budu cist dal jak to vypada, pokud se budes chtit v dalsich dnech podelit. Kamaradka otehotnela neplanovane se tretim ditetem a HODNE dlouho mela takoveho ducha jako ty... Uz jsem ji i naznacovala, ze si myslim, ze mozna neni vse ok, ale nakonec z toho bylo uplne normalne prosperujici tehotenstvi, doted to nechapu, ze ji strasne dlouho ten test vubec nesilil. Zkus to brat rozumove a rikat si, ze pokud to ma byt, tak to bude, a pokud ne, tak ne. Budu na tebe myslet.

veronikaanon
autor
18. črc 2020

@krupka3 Ja se tím vůbec nestresuju naštěstí, jenom bychom chtěli vědět na čem jsme. 🙂 máme doma chlapečka 11 měsíců ale z dalšího bychom měli radost. Udělám další až příští týden a kdyžtak už to budu nějak řešit. Děkuji moc 🙂.

krupka3
18. črc 2020

@veronikaanon Ok tak budu cekat na zpravu, kdyz se budes chtit podelit. Rekla bych, ze ted je to proste bud a nebo 😉

sudylichozrout
18. črc 2020

@loylii A co si myslis, ze je uvnitr toho digitalniho? 😋

leniczka23
18. črc 2020

Taky si myslím že je to buď biochemko nebo zamlkle. Ale moc držím palce

nat
18. črc 2020

@veronikaanon já měla takovéto testy asi 10 dni zasebou a bohužel to biochemické tehu ☹ přeji ať to dopadne jinak

klokanka31
18. črc 2020

@veronikaanon Já takhle stále duchy měla ve 2.těhotenství, a byl pak samovolný potrat 😢

loylii
18. črc 2020

@sudylichozrout vždyť to tu je porad dokola.. testy funguji na stejném principu, ale nemusím honit slabou, slabší a úplně nejslabší čárku.. testu jsem udělala za svůj život asi 100ks. Těhotná byla celkem 5x a digitální mě nikdy nezklamal. U papírových ta čárka pokaždé jiná. Na digi je jen 1-2, 2-3, 3+ A když to klesá, je to jiste info.

veronikaanon
autor
18. črc 2020

Holky, děkuji moc. V úterý si udělám další a pokud na tom bude stejně, tak už to budu řešit. 🙂 Kdyžtak vám sem dám vědět, jak to celé dopadlo. 😊

luculka93
18. črc 2020

Ahoj a ovulaci máš ověřenou nebo odhadem pokud odhadem nemusí to vůbec nic znamenat 🙂 u mě takhle pomalu sílil a teď jsem v 16tt 😀 na všech těch testech je duch i když úplně nepatrný a teda na tom vrchním od pepina byla duch úplně jinde než jsem ji čekala mimochodem tohle jsou testy které jsem dělala od vynechane ms. 😀 tak pak dej vědět jak jsi dopadla a budu držet palečky. 🙂

veronikaanon
autor
19. črc 2020

@luculka93 To je hezký! Gratuluji! 😊 Jen tak odhaduji ale zase mam hodně nepravidelnou MS a je možné, že ovulace vyšla těsně před MS a teď by to tak vyšlo na hnízdění ale zase duchové na testu během hnízdění je taky zvláštní 😄😳 Určitě dám, děkuji moc. 😊

veronikaanon
autor
20. črc 2020

Ahooj 😊 tak to bylo biochemický. Každopádně děkuji všem za odpovědi. 🙂

mia_mia9890
20. črc 2020

je tam neco? s pritelem se snazime o miminko a oba tam neco malo jako ducha vidime

tasimia
20. črc 2020

@mia_mia9890 jojo, je tam pidi dušík.

veronikaanon
autor
20. črc 2020

@mia_mia9890 taky tam vidím ducha 🙂 určitě zkuste znovu za 2-3 dny. Držím palce 😊

jjasmina
20. črc 2020

Otázkou je jestli to bylo až po limitu a proč ste test vůbec rozdělávali?

mia_mia9890
20. črc 2020

@jjasmina bylo to tam jeste v limitu a pritel tomu moc neveril tak ho otevrel aby to videl lip

miskamed
24. črc 2020

@veronikaanon ahojky, můžu se zeptat, jak to u tebe pokračuje? Řeším podobnou situaci 😊

veronikaanon
autor
24. črc 2020

@miskamed ahoj 😊 Byl to biochemický potrat.

miskamed
24. črc 2020

@veronikaanon tak to mě mrzí 😔

veronikaanon
autor
24. črc 2020

@miskamed děkuji. Asi to tak prostě mělo být. 🙂
Každopádně..držím Vám palce, aby to vyšlo. 😊