Antidepresiva. Brát je dál, nebo to zkusit bez nich?

strasidelko
2. kvě 2020

Ahojky všem už rok beru A.D citalec 10mg což je nejslabší dávka toho leku. Ale štve mě ze tak člověk necítí ty emoce jako dřív. Říkala jsem si ze bych chtěla zkusit bez nich ale mám strach kdyby se mi ti vrátilo jestli mi zase tyhle léky zaberou
Jednou jsem je asi po měsíci vysadila a bylo to peklo a pak už mi nezabrali. Zabrali asi až po půl roce os vysazeni

Včera jsem se začala soustředit na to kvůli čemu je beru a to je strach ze strachu. Strach z paniky Začala jsem si to připomínat ze jsem se včera toho panickeho strachu nemohla zbavit a ani dnes. Tak si říkám zda mi pomáhají asi trochu jo.

Tak strašně bych nechtěla prave brát nic a zvládnout to sama.
Mám půlroční dcerku a chci být máma stoprocentní.

Jak se zbavit strachu ze strachu jakmile na to myslím a tak se toho pak bojím a bojím. Jenze když na to mi řeknou nemyslela tak to je jak nevyřešíme problém který mě trápí ze tam je.

Myslíte ze ty léky brát dal nebobzksuit bez nich.

barcabo
12. črc 2020

@searata Ahoj, to ráda slyším. Dnes je to 16 den a je to lepší, tak snad už bude jen lépe. Si moc hodná. Děkuji. 💖

searata
12. črc 2020

@barcabo Neděkuj, není zač. Soucítím, sama vím, jaké jsou to stavy, než najede hladinka. Moc držím palce, aby už bylo jen dobře a můžeš si hezky užít těhotenství a těšení se na miminko 😘

zelenaesmolda
12. črc 2020

@strasidelko
super otazka pro laiky na netu,kteri vubec neznaji tvuj zdravotni stav.tohle proboha res se svym psychiatrem,ne na MK.

barcabo
13. črc 2020

@searata jsou to šílené stavy. Už aby se to dalo zase no normálního stavu.