Aroma difuzér - tipy

andyskr
6. zář 2018

Ahoj, chtěli bychom si domů koupit aroma difuzér, ale nemáme s ním vůbec žádné zkušenosti. Mohli byste mi poradit jaký koupit a jestli s ním máte nějaké zkušenosti? Jestli se to vůbec vyplatí koupit nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze.. děkuju 🙂

kladpol
6. zář 2018

My nemáme zrovna aroma difuzér, ale šla by do něj dát nějaká vůně. V horkých dnech jsem s ním moc spokojená, protože dodává vlhkost do místnosti a hned se lépe dýchá 🙂.

leilinka1234
9. zář 2018

Máme po celém bytě difuzery z bellitia.cz ;) sice je to dražší, ale stojí to za to. My už vůně necítíme, ale návštěvy nám chválí voňavý byt 🙂

biene007
9. zář 2018

Nam staci takovy ve tvaru koule od fy Medisana, nyni jej ma v nabidce Tchibo za priznivou cenu.

zadnas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
biene007
14. zář 2018

@zadnas mohu vam pripadne doporucit, mam uz sve favority 👍😉

budilinka
14. zář 2018

@andyskr Mam tento, stal 800, ma keramicky kryt a povazuji ho za skvelou investici. V zime zvlhcuji vzduch v dcerky pokoji a jeste pridavam oleje pro prevenci onemocneni dychacich cest. Vyhodou je oproti klas. aromalampam s cajovymi svickami, ze se v nem olej neprepaluje.

biene007
15. zář 2018

@budilinka presne tak! 😃👍

budilinka
15. zář 2018

@biene007 Dnes ho od nas dostala mamka k narozeninam 😉 - je nadsena 🙂

andyskr
autor
4. říj 2018

Jee děkuju 🙂 teď jsem se sem chvíli nedostala, ale moc se mi líbí ten keramický. Projdu si je a pak dám kdyžtak vědět co jsem vybrala.

alubif
4. říj 2018

Zeptej se uživatelky @vjerunaa, má e-shop s difusery😉