Atopický ekzém. Vyzkoušel na to někdo Sudocream? Pomohlo to?

stastnamatka07
7. led 2021

Holky, mám atopický ekzém už několik let, teď se zase po čase ukázal. Nemám krém co potřebuji a ke kožní se teď nedostanu. Četla sem, že Sudocream pomáhá a zajímá mě jestli to někdo zkoušel a pomohlo to 😁🙏 Ten doma mám, zatím sem namazala ale potřebuji aby to do rána zmizlo, tak jestli ten Sudocream vážně zabere 😊 Synovi vždy na opruzeniny pomohl během pár hodin ale přece jenom je to něco jiného. 😊

jaja01k
7. led 2021

@stastnamatka07 Chce to opatrně vyzkoušet, každému zabere něco jiného. Mně tedy sudocrem vždy pomůže. Mám ho jako první pomoc, když se mi ekzém rozjede, že je to k nevydržení. Večer namažu a ráno je to nesrovnatelně lepší.

stastnamatka07
autor
7. led 2021

@jaja01k Mě vždy taky Sudocream zabral na vše, jen na atopiku sem ještě nezkoušela, tak snad to zabere 😊

amazonkajanik
7. led 2021

@stastnamatka07 je to zinkova mast a na atopicky ekzem se dává taky,plus mám nejakou namichanou z lékárny,že je v ní i ichtyolka,takže by pomoci mohl

stastnamatka07
autor
8. led 2021

@amazonkajanik děkuji

pribylovapetra
8. led 2021

@stastnamatka07 chce to fakt vyzkouset, synovi treba vubec nesedl.

alik20
8. led 2021

@stastnamatka07 ahoj sudocrem pomaha pokud ti ten ekzem mokva, jinak ne, takze pokud zi mokva, tak namazat, on to vysusi, a oak hodne promazavat mastnym kremem. A kup si masticku, prikladam foto, nam pomaha,bereme jeste homeopatika a je po ekzemu, na kozni ani nechodím, ztrata casu

konidana
8. led 2021

@stastnamatka07 já používám klasickou zinkovou mast, ale že by to do rána zmizelo to ani náhodou. Vždy tak 2 - 3 dny

priefi
8. led 2021

@stastnamatka07 synovi pomáhala kombinace sudokrem a modrá indulona na ruce. Vždy jsem oba mazala najednou. Bylo to pak lepší. Ale nejvíce pomohlo přijít na příčinu ekzému, což byly potravinové alergie. Po vysazení je bez ekzému

stastnamatka07
autor
8. led 2021

@stastnamatka07 Díky holky, už je to pryč po Sudocreamu. Jen mám vysušenou pleť ale to sem namazala Niveou 🙂

marketanova
9. led 2021

Dobrý večer, myslíte, že je i funkční nějaký přírodní doplněk, nevíte? Poradíte mi?

marketanova
12. únor 2021

Myslím,, že je vhodné užívat hodně zinku a vitamínů. Taky bych doplnila železo a popřípadě se mrkla i na detoxikaci celého organismu.