Berete nějaké vitamíny?

herbinaaa
20. únor 2021

Ahoj všichni. Berete v tehle covidové době nějaké vitamíny? Nebo neberete vůbec nic? Čím posilujete imunitu?

eva118
20. únor 2021

Beru vitamín D.

alex933
20. únor 2021

Ahoj beru C a D, ale to jsem jedla už před covidem. Plus jíme hodně zeleniny a ovoce

konidana
20. únor 2021

Poslednich par let beru pres zimu minimalne C a k tomu obcas i neco jineho (D, B, magnezim a vapnik jako sumaky do vody...) A snažím se být hodně venku, hybat se a tak...

j.a.n.i
20. únor 2021

@herbinaaa Beru nejaky multivitaminovy mix, co jsme fasovali v praci. Když uz do toho zamestnavatel investuje a slozenim bych si ho koupila.

drzticka81
20. únor 2021

Od zari beru D (nejim ryby) a nejake vitaminy jako zinek, C a horcik - nastoupila jsem zpet do zamestnani (ZS), tak jako obranu proti bacilum a unave. Docela to zabira -na to, ze musim vstavat tak brzy 🙂)

mamikry
20. únor 2021

@herbinaaa Beru ted tehotenske, ale jinak je na posileni imunity dobry vapnik, horcik, zinek. Pak vitamin D, C a probiotika (kysane vyrobky, tabletky). Doma bereme hlavne Hlivove tobolky, rybi tuk, probiotika a multivitamin. Deti Imunoglukan, rybu tuk a vitaminove zele.

keksik002
20. únor 2021

@herbinaaa nee nikdy jsem nic nebrala takze ani ted nemam v planu zacit. Jednou za tyden si na chut rozpustíme multivitamim ve vode ale jinak nic. Jime hodne zeleniny a ovoce a to myslim staci 🙂

jako_mala_holka
20. únor 2021

Nic neberu, když (třeba 2-3x ročně) cítím, že na mě něco leze, tak si dám 1000mg vit C - šumák , případně jednou dvakrát vycucam Preventan akut a jsem ok... Dělala jsem to tak vždycky... Manžel to samé

drep
20. únor 2021

My jsme nafasovali C a zinek v práci a asi docela fungují

klea81
20. únor 2021

D3+K2

lachtanice86
20. únor 2021

Jen hořčík ale to beru kvůli častým bolestem hlavy jinak nic. Nehodlám s tim začínat. Jime hodne ovoce a zeleniny

herbinaaa
autor
21. únor 2021

všem moc děkuji za odpověď. Určitě si nějaké koupim, jen jsem nevěděla, které jsou v téhle těžké době nejlepší. Asi síáhnu po vitaminu C , D a probiotikách. Krásný den a opatrujte se!

eloise02
21. únor 2021

@herbinaaa Přesně tohle užívám - C, D, probiotika a k tomu ještě omega 3.

martiniquest
21. únor 2021

Beru cecko, decko. Kdyz na me neco leze, pridavam lichorerisnici a echinaceu

marketanova
23. únor 2021

Teď určitě hodně ostropestřec a brusinky v tabletkách.

ornelia
26. únor 2021

Já zařadila hodně multivitamínů.... a dobrý...

herbinaaa
autor
27. únor 2021

@marketanova ostropestřec je dobrý na detox a brusinky na močové cesty. Myslela jsem spíše nějaké vitamíny posílení imunity a trochu i zlepšení nálady. Ale už sjem si koupila magnezium, probiotika laktobacily a vitamin D

jitkam6
27. únor 2021

My máme osvědčený-Glukan Forte ImunSupra-opravdu zabírá,mám oslabenou imunitu.

herbinaaa
autor
28. únor 2021

@jitkam6 ani nevím, k čemu je tento vitamin. některé vitaminy jsou pro mě úplně nové , vůbec je neznám. K čemu jsou?

jitkam6
26. bře 2021

@herbinaaa Tyto vitamíny jsou na zvýšení imunity.

nikoulinka
26. bře 2021

Neberu vůbec nic 🙂 Ale troufám si říct, že má imunita je sama o sobě "silná". Nemám chřipky, nachlazená jsem max 1 za dva roky.

herbinaaa
autor
28. bře 2021

ono je to asi hodně individualní. Taky al enemužeme jíst vitamíny místo jídla. Nakonec jsem si koupila probiotika a vitamin C a budu věřit, že to mému tělu bude stačit

terezz29
28. bře 2021

mám po covidu a beru B,C, D, zinek

herbinaaa
autor
30. bře 2021

já covid ještě neměla, ale chci se chránit, takže proto jsem si koupila probiotika a vitamin C. Snad to stačí . Nebo je to málo?

jitkam6
30. bře 2021

Nejvíce pomůže Hlíva(betaglukan)a zinek.

herbinaaa
autor
17. dub 2021

@jitkam6 zinek je spíše na zlepšení pleti. Já myslela vitamíny na posílení imunity. Koupila jsem si vitamin C a probiotika, tak uvidím jak to bude na mě působit