Vitamíny, berete ve 2. trimestru?

gabrieka
12. led 2018

Ahoj holky, berete ve 2. trimesrtu nějaké vitamíny? Začínají mě bolet kolena, tak jsem si říkala jestli nezačít brát nějaké "želé" nebo tak něco. Díky

barchen
12. led 2018

@gabrieka Nepamatuji si, ve kterem trimestru jsem to brala ale rozhodne hned po porodu denne az do pul roku. Byl to Colafit, cisty kolagen. Ty kolena me zacall bolet take jiz ve druhem trimestru. A trvalo mesice po porodu nez to odeznelo 😞.

labijoux
12. led 2018

Kolena jsou v čínské medicíně propojeny s ledvinami, ledviny udržovat v teple, hodně pít vodu a nestresovat se

gabrieka
autor
12. led 2018

@labijoux Na tom něco bude, díky.

caseopea
12. led 2018

@gabrieka Brala jsem vitamíny AZ mam z drogérie, je tam celé sprektrum a byla jsem s nimi spokojená, ale kolena mě nebolely.

alenkara
12. led 2018

Ahoj, já jsem v 7. měsíci a beru pouze magnézium (preventivně proti křečím). Podle krve mi nic nechybí, a tak se ničím neláduju, snažím se to dodávat stravou. Jestli tě bolí klouby, pak jak říká @labijoux : hlavně teplo od nohou a na záda a zkus si dopřávat silné, teplé vývary 🙂.
🍀

barchen
12. led 2018

@gabrieka A nebojte, nemusi to znamenat, ze Vam neco chybi nebo ze mate nejaky problem. Kolena musi nest jinak rozlozenou vahu v tehotenstvi a kazde kilo navic je pro ne zatez. Ja pribrala za poslednich 5 mesicu tehotenstvi 22 kg. A za 5 mesicu po porodu znova zhodila. Jsem zdrava, stihla, cvicim a jim hodne vyvazene, presto cekam u dalsiho tehotenstvi bolest kolen.

gabrieka
autor
12. led 2018

Holky díky moc za rady 🙂

janablizka
13. led 2018

@barchen souhlasím

emilkamilka
24. zář 2018

taky mě v těhu bolely klouby, ale nebrala sjem nic. ted bych to změnila, je hodne dobrých produktu,, které opravdu pomáhájí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru