Jaké berete vitamíny při snažení?

peti21
24. bře 2023

Ahoj je tu někdo? Kdo se snaží o miminko berete nějaké vitamíny.

nicoleluan
24. bře 2023

Ahoj, beru 2 měsíc Inofolic a vitamin D 🙂

pampeliska1313
24. bře 2023

Brala jsem Femibion

martina_cz
24. bře 2023

Já beru fertipronu 😊

chlapecektehu
24. bře 2023

Ahoj, beru inofolic a piju různý čaje 🙂

peti21
autor
24. bře 2023

A po jaké době jste otěhotněli kdyz jste brali ty vitamíny a jaký jsou tedy lepší femibion nebo inofolic

teenyel
24. bře 2023

Brala jsem uz pred zacatkem snazeni femibion a po ctvrt roce pokusu se zadarilo. Femibion beru i nyni, zrovna jsem presla na dvojku.

boruvkovykoblizek
24. bře 2023

Ahoj, já jsem brala GS Mimistar, víceméně jsem nemusela dobrat ani balení, hned 1. měsíc se podařilo. S femibionem se nám nedařilo.

chlapecektehu
24. bře 2023

@peti21 se synem jsem otěhotněla hned na poprvé a to jsem brala femibion. Teď se snažíme o druhý zatím první cyklus a beru inofolic a ještě se nezadařilo

luciejonsztova
25. bře 2023

@peti21 Holky, já doporučuju kontryhelový čaj. Koukněte na net. Já ho pila, od začátku cyklu do ovulace. Nevím jestli pomohl, každopádně co jsem ho dvakrát pila, pokaždé se podařilo. Poprvé to tedy bylo mimoděložní, ale po zotavení, jsem pila a hned druhý cyklus se povedlo. 🙏🏼 Držím palce.

adruska27
25. bře 2023

@peti21 já mám gynex na srovnání cyklu a začala jsem brát před pár dny inofolic combi premium 😁

zuzka2607
25. bře 2023

Zacala jsem prvni mesic brat Inofolic

peti21
autor
25. bře 2023

@zuzka2607 já jsem si tedy koupila febion tak snad pomůže

kadz
27. bře 2023

Ahoj holky, ja beru GS Mamavit a zinek. Cely cyklus piji malinik a kontryhel s kotvicnikem jen do ovulace.

laiila
11. dub 2023

@adruska27 ahoj, prosím tě akorát jsem chtěla položit otázku zda mohu užívat kapky Gynex a Inofolic premium a koukám, že ty to užíváš, takže je to ok?

adruska27
11. dub 2023

@laiila ahooooj, hele užívala jsem to tak a asi po týdnu užívání toho inofolicu mi došel zrovna náhodou gynex a byla jsem shodou okolností na gyn a ptala se a dr mi řekla, že mám užívat jenom jedno, že gynex si už kupovat nemám, jen inofolic, ale asi se to může, jsou to bylinky ten gynex, ale je asi lepší jen jedno, netuším 😅😅