Bi oil a bio oil- je mezi nimi rozdíl?

herminka6
4. zář 2018

Ahoj, chtěla jsem objednat klasický bi-oil a vykoukl na mě na mnohých stránkách levnější bio-oil. Je mezi nimi rozdíl? Máte s tím někdo zkušenosti?

maximaty
4. zář 2018

@herminka6 řešila jsem to stejné... bio-oil je anglická verze, bi-öl je německá verze... tak mi to bylo vysvětleno na infolince

herminka6
autor
4. zář 2018

@maximaty Takže v kvalitě by asi rozdíl být neměl, že? Moc děkuju za informaci 🙂

maximaty
4. zář 2018

@herminka6 podle nich ne, je stejné složení, jen balení dělané pro jiný trh. Já tedy žiju v Rakousku, zde je ke koupi právě bi-öl, chtěla jsem objednat přes net, narazila jsem na bio oil a pak se pidila co to znamená...

herminka6
autor
4. zář 2018

Ok, tak teda zkusím objednat ten levnější bio oil. Snad nebudu litovat. Ještě jednou díky 🙂
@maximaty

lalusheee
4. zář 2018

Já používám klorane je prej lepší než bioil. A d es jsem si objednala ještě levandulový olej proti striím Ikarov ten si maminky hodně chválí. Já nemám sklony ke striím ale preventivně se mažu 😊

maximaty
4. zář 2018

@herminka6 Mám také bio oil, objednala jsem ho přes amazon protože byl levnější než tady v obchodě... a jsem spokojená 🙂

zuhaida
4. zář 2018

@herminka6 Zdravím, podle mého pátrání Bi-oil (Bi-öl) je původní originální olej švýcarské značky vyrobený v JAR, zatímco Bio-oil je jeho levnější kopie polské výroby. Také jsem se kdysi pídila po rozdílu na internetu, v lékárnách i v jedné distribuční farmaceutické firmě, kde pracuje kamarádka a všude se mi potvrdila tato informace. Samozřejmě kopie může být vydařená a mít stejné složení, ale stále se jedná o 2 různé produkty. Všimněte si, že Bi-oil je nabízen v lékárnách a Bio-oil v parfumériích, kde vám v horším případě nabízejí Bi-oil a pak vám domů přijde Bio-oil... I když asi mnohé nebudou souhlasit, osobně sázím na dražší Bi-oil 😉 Užívala jsem dvě těhotenství a mohu doporučit.

maximaty
4. zář 2018

Vyrobeno v jižní africe... ne v polsku. Spíš věřím tomu co mi vysvětlila na jejich infolince... nehledě na to, že v Rakousku je bi-öl k sehnání v každé drogerii, ne jen v lékárně

maximaty
4. zář 2018

K doplnění textu který je špatně čitelný (už nemám krabičku)Vyrobeno v jižní Africe firmou union swiss, distribuce v anglii a irsku firmou godrej consumer products... bio oil jak jsem zmiňovala před tím je pro anglický trh, bi-öl pro nás tady na pevnině. Důvodem je, že swi, de, at nemohou prodávat pod názvem bio něco, co není v daném státě jako bio certifikovane.

zuhaida
4. zář 2018

Očividně existuje hodně verzí nejen olejíčku (na vlastní oči jsem několikrát viděla výrobek Made in Poland), ale i podávaných informací. Jen jsem chtěla předat svou zkušenost a to, co jsem se dozvěděla v lékárnách. Každopádně olej je to dobrý a určitě každému prospěje se mazat preventivně čímkoliv, i kdyby to mělo být třeba jen býčím sádlem, které je v obyčejné měsíčkové masti 🙂 Pěkný den

herminka6
autor
4. zář 2018

Tak mi to nedalo a napsala jsem přímo na stránky Bi-oilu dotaz a toto mi přišlo: Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o značku Bi-Oil.

Pro český a slovenských trh je určen výrobek s názvem Bi-Oil. Ve většině zahraničních zemí se však prodává pod názvem Bio-Oil. Bohužel z důvodu velké oblíbenosti výrobku dochází k jeho padělání a to většinou v anglických obalech. Typickým znakem padělku je neobvykle nízká cena.

Proto doporučujeme vždy realizovat nákup v česko-slovenském obalu pod názvem Bi-Oil. Vzhledem k velikosti těchto dvou trhu je pravděpodobnost padělání výrobků minimální.

V případě jakýkoliv dalších dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Takže tak, holky 🙂

zuhaida
5. zář 2018

Bezva, to dává smysl, díky za rozumný příspěvek 😉