Bolest břicha 5 měsíců po císaři, ATB nezabírají, co dál?

leni78
29. srp 2014

Ahoj všem, 5 měsíců po císaři me rozbolelo bricho. Bolest jako pri menstruaci, bolest v ledvinach, v zadech, a přímo ve vnitrnim šití. Přidala se teplota, tak jsem dostala antibiotika. Brala jsem oxybene 5dni, prvni tři dny jsem bolestí protrpěla, ale bodava bolest v jizvě, pak od trisel k stredu bricha a v zadech pokracovala, tak dr řekla, že pokud se bolest zmirnila tak antibiotika zabírají a pridala mi další krabičku na pět dni. Promackala mi břicho, nic jako nesnesitelnou bolest jsem necítila, ultrazvuk dopadl tak, ze tam vidi prekrveny vajecnik. Ale k problému. Dnes večer budu brát poslední prášek, pořád lezim v teple, ale bolest bricha vylozene trva, citim jehlickovou bolest ve vnitrnim šití, deti kdyz za mnou přijdou do postele tak si chranim bricho, ale kdyz mi do neho malej zduchne tak to fakt boli fest, kdyz vezmu miminko a jdu mu delat pití a nozickou mi prejede pres bricho tak me to proste boli, jakoby z vnitni strany ty kuze, kdyz lezim boli me to proste cely bricho dole, takovy stipani, tahani a v zadech v ledvinach. I v trislech au. Pred chvili jsem volala doktorce, co mam delat a taky kvuli vyteru z pochvy. Tak pry tam mam jen nejaky koky, tak mi da v pondeli cipky a na antibiotika uz to nevidi a ze to budu mit od patere. Ted jak to pisu tak si uvedomuju ze me to fakt boli co mam delat, stalo se to nekomu, co z toho bylo ?

arixtra
29. srp 2014

Chod na pohotovost,budes kludnejsia.

hancazivocich
29. srp 2014

Jeď hned! Může to být jak gynekologické, tak urologické...