Bolest lýtek po porodu

katka900
14. srp 2018

Jsem 7 měsíců po porodu. Trápí mě nesnesitelná bolest lýtek. Na UZ jsem byla a vše ok. Uff.... Každopádně bolest trvá a já nevím už co proti bolesti. Má někdo nápad?

bartakova_veronika
14. srp 2018

mě tedy neboleli lýtka ale stehna .. měla jsem to ještě před porodem. také na UZ vše OK .. odeznělo to až pár měsíců po porodu samo ... mám spíš ještě do teď bolesti paty a to jsem skoro 10 měsíců po porodu a stále to trvá .... taky nic nezjištěno ... snad vás to také brzy přejde .. ty paty ještě ujdou ale ty stehna byli nesnesitelná ... jsem ráda že to časem odeznělo samo

katka900
autor
14. srp 2018

@bartakova_veronika já už fakt z toho nemohu. Je to únavné

bartakova_veronika
14. srp 2018

@katka900 to věřím ... taky jsem už nemohla kort před porodem asi 2 - 3 měsíce .. vůbec jsem nemohla chodit bylo to šílené .. jsem ráda že už to mám tedy konečně za sebou .. ty paty to je téměř nic oproti stehnům a celkově horní část nohou ...

hanka_12345
14. srp 2018

me bolela teda silene kostrc a to stylem ze sem sotva lezla...prvni mesic, dva jsem vstavala ze zidle jak duchodce 10 minut a na petkrat pak se to zmirnilo ale bolelo to jeste dlouho ...koupila jsem si na to masticku TRAUMAPLANT. Pisou, ze je to (mimo jine) i na bolest svalu, kloubu tak snad by to mohlo pomoct. a pomohlo mi to temer okamzite. stoji kolem 150kc

https://www.drmax.cz/traumaplant