Bolest pod žebry - knedlík v krku. Co s tím?

lucie0205
9. únor 2023

Dobrý den dámy. Prosím dotaz.
3 měsíc trpím na bolest na hrudníku, knedlík v krku a dnes se přidala bolest v obou podžebřích. Vyšetření ekg holtr krev vše pořádku … podle MUDr z Nemoncice - stres … dal mi neurol … ten po dohodě z obvodní MUDr nahrazen CBD kapkami. Strava - upravena, alkohol mínimalně. Ten pocit knedlíků v krku a jako by stlačený hrudník už mi otravuje život.
Nestekal se někdo z vám s podobnými příznaky? Popr. Napadá vás co s tím ? Děkuji

l_
9. únor 2023

Najit pricinu, bez toho se asi nepohnes... Neco, co to spustilo.. stres apod..

nikkigingerbread
9. únor 2023

Partner si uz x tydnu stezuje na totez + dusnost. Vysetren horem spodem, nikde nic nenalezeno. Trapi ho uzkosti, tak zkousel xanax, nepomohl, takze od uzkosti to neni. Zkousel xados, pry malilinko lepsi, ale ne 100% .. posledni mozna pricina je pry ze to ma od patere, nekde neco skriple 🤷🏼‍♀️ tak dostal nejake cviky a uvidime, no. drzim palce at je brzy lip.

ada22
9. únor 2023

Já to mám jako reflux jícnu. U mě je teda zaručeně spouštěč stres. Na zklidnění toho refluxu mi pomáhá omeprazol a samozřejmě se neprejidat a nejíst mastné

lucie0205
autor
9. únor 2023

@nikkigingerbread moc děkuji … cvicim jogu měla bych byt Ok masáže taky … už je to otravne … já nechtěla jít do neurolu xanaxu atd … Proto CBD … je lip ale stejně mě to chyta. Děkuji za odpověď a přeji partnerovi brzké uzdravení

lucie0205
autor
9. únor 2023

@ada22 moc děkuji zkusím

jancazao
9. únor 2023

Mám to přesně jako @ada22 reflux jícnu. Navíc po každých antibioticích dlouhodobý kašel.

lucie0205
autor
9. únor 2023

@jancazao děkuji

kris_kubko
9. únor 2023

@lucie0205 asi bych si zašla k fyzioterapeutce. 🙂 Jednu dobu jsem na toto taky trpěla, i ten reflux byl ve hře, odběhla jsem kde jaky vyšetření a nakonec mi pomohli až na fyziu. A nějakou tu blokádu můžeš mít i jako zdatná jogínka.

lucie0205
autor
10. únor 2023

@ada22 prosím ještě jeden dotaz … když vás to chytne … na jak dlouho ? 2 nebo 3 dny ? Popr. Za jak dlouho je vám lip po tom léku ? Děkuji

ada22
10. únor 2023

Poprvé jsem šla k doktorce, že mám furt kašel a to bylo do týdne vidět zlepšení. Teď už poznám, kdy to mám podrážděný a většinou zlepšení nastane dříve. Omeprazol je volně prodejný, tak ho můžeš na týden zkusit. Jinak na předpis je levnější a bacha nesmí se s některými prášky na zklidnění.

lucie0205
autor
10. únor 2023

@ada22 děkuji dneska sem ho koupila a paní v lékárně mi dala silnější a to Nolpaza … zkusím už sem hotova … dneska mě to drží 4 den

lucie0205
autor
13. bře 2023

@ada22 ahoj tak jen pro zajímavost … všechny vyšetření za mnou od hadice přes rtg a sono.
Reflux … nedomyká klapla v jícnu … zánět žaludku … zlucnikove kameny 🙈

kajuska22
4. črc 2023

@lucie0205 ahoj, prosím, jak se vyvíjí tvůj stav?co dali na zánět žaludku?