Knedlík v krku, bolesti v krku, škrábání, těžké polykání

skutinaskutinka
21. únor 2019

Dobrý den, mám dotaz…dnes ráno jsem se probudila s pocitem knedliku v krku..v sobotu mám termín porodu…piju čaj, zabaluju si krk, dávám si cibuli s cukrem, česnek, ovoce…ještě jsem si koupila vincentku..a cucam nějaké pastilky vhodné pro těhotné sepktisan asi..dy mám jít popřípadě k lékaři? a co pomohlo prosím vám? hlavně ať je miminko v pořádku..z toho se obávám a strachuju.. děkuji moc za každou radu..

lv
21. únor 2019

Pokud vy to trvalo, nebo by se přidaly horečky, šla bych k lékaři, mohla by to být angina, nutné antibiotika

zmrzlinka
21. únor 2019

Určitě k lékaři.At se podívá jestli nemáš angínu.

skutinaskutinka
autor
21. únor 2019

Krk lepší už jen tak skraboclechta při polknutí..jen rýma se spustila a psikani

skutinaskutinka
autor
22. únor 2019

No tak nevím jestli ten krk požadovat za lepší nebo horší..predtim tam byl knedlík a bylo to nepříjemné pri polykání..teď je to jak rozskrabana rána..tak lehce a protivne ten krk škrábe že právě to nutí k polknutí které naopak působí úlevu.. ach moje popisování :D .. mám teď problém s opravdu brutálními páleními žáhy tak to asi tomu krkuctaky moc nepomůže...ozna to je i příčina..

ivca_ch
22. únor 2019

@skutinaskutinka mně když bolí v krku, tak ráno a večer je vždycky nejhorší, přes den se mi i celkem uleví... No a mám antibiotika. Běž k doktorovi, ať jsi k porodu fit.

chiara75
15. zář 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@skutinaskutinka Ahoj, můžu se zeptat, o co nakonec šlo? Mám podobné potíže, nejsem těhotná.

skutinaskutinka
autor
15. zář 2019

@chiara75 ahoj,urcite,bylo to jen nachlazeni

chiara75
15. zář 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@skutinaskutinka Díky! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru