Bolest zad, co vám pomáhá?

tlelkule
13. lis 2013

maminky taky vás tak šíleně pořád bolí záda?jsem s toho už neštěstná :( chodím na rehabky a pomáhá jen na chvíli a jak cvičím doma jsme ještě více bolava. ☹ mám kulatá záda s těhotenství ach jo 😢 je tu někdo na tom stejně jak já?a co vám pomáhá?

olgakvap
15. srp 2020

Ahoj holky, trpím na bolest již 5 let, sedavá práce a málo pohybu udělalo své a já se tak ocitla ve velkých bolestech. Začala jsem do sebe soukat brufeny a chodila jsem na rehabilitace, kde mi doktorka doporučila Herbal Balsam od firmy MedikoBio, první mast, která opravdu zabrala! A co je nejlepší tak je zcela přírodní a uleví od bolesti téměř okamžitě. Současně ji ted používáme i s mamou (76) a nemůžeme na ni dopustit. V kombinaci s pohybem dělá divy 🙂

ludka1234
11. čer 2022

@olgakvap skuskte CBD chladivý masazni gel, mne to deti koupili jeste k Vanocum a uz jsem si ho kupovala opakovane, moc mi to pomohlo, muzu ted delat v zahradce a taky chodit na dlouhe prechazky s pejskem. Vnuk mi vcera poslal, ze maji ted vyhodnou akci, za pulku ceny se ted daji pozidit, tak to mate fakt za moc dobry penize.
Podívejte se: https://www.timme.cz/cbd-chladivy-gel/

kikisa311
25. srp 2022

Zdravím. Již delší dobu pociťuji bolesti krční páteře a ztuhlost ramen. A ještě se k tomu přidala bolest žeber na hrudníku. Hlavně tedy na dotek a mezi prsy a nad prsem pociťuji takové píchání, tahání. Nevím jak to popsat. Mám dvouletou dceru. hodně sem jí nosila. A určitě i nekvalitní spánek se dost podepisuje. Špatná matrace a vysoko pod hlavou. Myslíte že by mohlo pomoci nějaké cvičení, či protažení.? děkuji