Bolest žaludku. Zkušenosti?

30. lis 2022

Ahoj,nemate někdo zkušenost, ze by vás bolel žaludek i když by byl vlastně úplně v pořádku ?
Byla jsem na vyšetření před rokem,v červenci mi brali i biopsii a nikde nic není . Dostala jsem nějaký léky na uklidnění ,chvíli dobrý a pak zase špatný 🙈 vzbudim se a už je mi špatně ,houpe se mi atd ..nechodím teď do práce ,jsem 3 měsíce doma takže zadny stres a už je mi zase den co den zle.. napadla mě potravinová alergie ,ale na alergo mají termíny na čekačku 3-5 měsíců .. Tak nevím jestli zkusit omezit lepek nebo spis mleko ,průjem nemam

hasara33
1. pro 2022

Ahoj, to přišlo zničehonic nebo tomu něco předcházelo?
Napadá mě jediné dráždivý tračník, ale to se dost těžko diagnostikuje a hodně lékařů to ani moc nebere jako problém 🤷‍♀️
Jinak jako člověk, který se potýká se žaludečními problémy víc jak 15 let bez jakékoliv zjištěné lékařské příčiny kromě toho dráždivého tračníku a to ještě byla taková jakoby diagnóza alis doktor neví, co mi je a potřeboval něco říct 🙈 nicméně dle toho, co jsem si sama zjišťovala by to sedělo navíc si teda ještě myslím, že u mě to je nervového původu, protože se to projevilo až po prožitém traumatu v pubertě, což jsem si uvědomila až zpětně po letech 🤔 radím, co funguje mě - nepřejídat se, vyhýbat se po nějakou dobu potravinám, které obecně žaludek dráždí, jíst pravidelně a poslední jídlo mezi 18:00-19:00 😉 můžeš to zkusit a uvidíš 😉