Boule na krku. Máte zkušenost?

14. bře 2023

Zitra jdu k lekari,ale prece jen. Uz po treti se mi udelala tvrda boule na krku,asi jako tenisak( za 2 mes) velmi bolestiva na dotek zvenku,citim zo kdyz polykam. Jsem bez teplot,jen unavena a slaba. Predchozi boule tak do 5 dnu vymizely. Setkala jste se s tim nektera. Docela se bojim:/

pavcatko
14. bře 2023

U mě se tak projevily uzly na štítné žláze...

autor
14. bře 2023

@pavcatko a jak to bylo leceno?:( co pribirani

pavcatko
14. bře 2023

bouli mi odsáli- nebylo to tak hrozné ale uzel se udělal opět a nakonec jsem byla na odstraněním štítné žlázy-měla jsem doma miminko ale vše se zvládlo,ten půl rok,kdy jsem řešila "bouli" byl nejhorší......a nepřibírám ale také nehubnu( dle dr je to tak ok..)

autor
14. bře 2023

@pavcatko a mela jsi problemy se stitkou uz pred tim,nebo to bylo najednou? Beres leky? Dekuji moc za odpovedi

pavcatko
14. bře 2023

ne neměla, já šla k dr ze stejným problémem jako máš ted ty(ale u tebe to může být něco jiného) a dr mne hned odeslal na endkrinologii...Byl to šok,malý měl 3m. Beru 1 prášek ráno(naštěstí jen tu úplně nejnižší dávku). Pokud zapomenu vzít, hned se vrátí únava ale jina mne to nijak neomezuje 🙂

evculinda
15. bře 2023

Napadla mě i mononukleóza

autor
15. bře 2023

@evculinda dnes uz tu bouli skoro nemam,ale unava strasna :/ na ultrazvuk me vezmou az za tyden,tak ja nevim… mononukleoza me taky napadla. Dr. se vubec netvarila ze by to se stitkou mohlo mit neco spolecneho