Boule na třísle. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
31. srp 2021

Dobrý den,

mám takový intimní dotaz. Na pravém třísle se mi před třemi dny udělala boulička. Myslela jsem, že je to třeba jen zarostlý chloupek, ale boule se neustále zvětšuje (asi 3 cm na délku), momentálně je nateklá a na dotek bolestivá. Nemohu kvůli bolesti normálně chodit, nosit spodní prádlo, úlevu cítím jen, když ležím. Volala jsem praktickému lékaři, ale bylo mi řečeno, že mám jít nejdříve na gynekologii.

Nevíte prosím, co by to mohlo být?

Mám strach, že by to mohla být i kýla.

Děkuji

Dobrý den,

příčin může být více, tak jak situaci popisujete, by se mohlo jednat o zánět infekčního původu, doporučuji proto návštěvu lékaře co nejdříve.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz