Bradavice, vyříznutí. Máte zkušenost?

obloha78
5. kvě 2022

Ahoj děvčata,
udělala se mi no noze bradavice,ne jedna,ale několik.(říkala,že hnízdo).Chodím k paní doktorce na vypálení(2x jsem byla) a v pondělí mám prý přijít a že mi je vyřízne.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?Jestli mohu na nohu hned chodit atd.Nebo ještě to něčím mazat?Nemám s tím zkušenosti .Děkuju a hezký večer

levandule_k
6. kvě 2022

Já na vyříznutí nikdy nebyla, známá kdysi byla, chůze po ráně bolí, takže pajdala a nosila nějakou dobu jen botasky. Vem si široké a pohodlné boty.

Jinak bradavice, kuří oka, není pro mě věc, skrz co bych chodila k doktorovi. To jsem si schopna vyléčit sama. Na vatový tampón nakapu propolis, zalepím přes noc, ono to trochu odumře, odumřelou část ostřihnu a večer dám novou dávku. Mamka měla kdysi kuří oko, koupila si na to v lékárně náplast na kuří oko, když to nezabralo, šla si pro novou. Lékárnice se jí ptala, jaké to má, když jí to popsala, tak lékárnice říkala, tohle Vám nepomůže, jedině vyříznout. Kuřího oka se zbavila pomocí teetree oleje, ale chvíli to trvalo cca měsíc.

kakba
6. kvě 2022

Kup duofilm a mazej. I echt bradavici 10let starou a zarostlou mi jedine tohle pomohlo. Po vyriznuti budes smatlat.

konidana
6. kvě 2022

syn měl jeden čas dost bradavic (na obou ploskách nohou myslím) , nedařilo se nám je zlikvidovat déle než rok... Shodou okolností šel na operaci zlomené ruky a tak mu je přitom vyřízli. První den moc nechodil.. ale pak už dobrý. Bradavic se zbavil 🙂

sigyn
6. kvě 2022

Byla jsem jako dite a bylo to k nicemu, protože se vratily. Nalonec pomohl nejaky lek z lékárny a od te doby jsem měla pokoj.

sanoela
6. kvě 2022

@obloha78 nejvíc nepříjemná byla anestezie pak se to dalo vydržet a i potom. Chodit jsem na to nemohla a pár dní na to taky ne. Sebou určitě nějakou volnou botu, pantofli. Potom jsem ještě Matala antivirotiky a brala nějaké léky. Je to už 4 roky a zatím klid

obloha78
autor
7. kvě 2022

@sanoela děkuju.Když na tu nohu koukám,tak já tam nevidim,co by se muselo řezat nebo tak.Spíš bych to viděla na vypalování.A občas je vezmu pemzou,to mi poradi lékař

sanoela
7. kvě 2022

@obloha78 já jsem s tím právě bojovala dlouhou, různé roztoky, náplasti a nic a pak že vypálení nebo vyříznutí. No šla jsem na vyříznutí, že je to hned a na vypálení že se musí několikrát a na to jsem byla větší posera. Ale já měla aasi 4 velké vedle sebe a fakt mám už pokoj😊. Tak hlavně ať se toho zbavíte a moc to nebolí.

obloha78
autor
7. kvě 2022

@sanoela já právě nemám velký.A teď jak mi je vypálila,tak tam mám jen kolečko a právě nevim co mi tam chtěji řezat nebo vydloubábat.Říkala že tam mám hnízdo.Tak uvidim v pondělí.Vůbec s tím nemám zkušenosti.Děkuju za rady😊

krisstina93
7. kvě 2022

Ségra to malé jako malá, vypalování nepomohlo, žádné vodičky z lékárny nepomohly, ale jako vyřízli, tak měla klid. Normálně potom chodila, už z nemocnice po tom zákroku odešla normálně po svých.

obloha78
autor
7. kvě 2022

@krisstina93 a co umrtveni?

krisstina93
8. kvě 2022

@obloha78 to bylo jenom lokální, ti neumrtvi celou nohu.

vandavivanda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz