Jak na bradavici? Zvládnu se s tím poprat doma?

boruvka_01
26. bře 2016

Ahoj všem, zvládnu se doma poprat s menší bradavici na chodidle, nebo musím na kozni na vypálení?

sara84
26. bře 2016

Mazat propolisem 3x denne a za par dni je pryc! Teda pokud je mlada- cerstva..ty stare jedine vypalit...

kristyn86
26. bře 2016

Já používám česnek nakrájený na plátky a naložený v octu. Malý kousek česneku se přiloží na bradavici (nesmí přesahovat přes, jinak popálí kůži) a přelepí se náplastí bez polštářku a nechá se působit přes noc. Záleží na velikosti bradavice, ale většinou to chce tak týden...Pak se začnou objevovat černé kořínky, které by se měly odloupnout. Nikdy se mi po tom nevrátila, na rozdíl od vypálení od kožní, které bylo teda i dost bolestivé.

majkoz
26. bře 2016

@boruvka_01 Propolis, v surovém-původním stavu, dát na lžičku a nad zapalovačem nebo nad plotýnkou nechat rozehřát, aby byl plastický, vymodelovat z něj placku, tu přiložit na bradavici, přelepit. Nechat působit alespoň 36 hodin a bradavice se vyloupne celá i s "kořínkem"...nám to pomohlo, a nejen nám 😉

rousse
26. bře 2016

já s tím teď bojovala - dávala jsem česnek v octu a akorát mě z toho rozbolel palec na noze tak, že jsem nemohla chodit. Pak jsem zkoušela náplasti na bradavice a taky výsledek nula a nakonec mě v lékarně poradila paní kolodium forte a to mi po týdnu konečně zabralo - jinak jsem tu bradavici "léčila" asi 3 roky a pomohlo fakt až tohle. Ale zabralo a už se nevrátila.

dana3262
27. bře 2016

@boruvka_01 my bojovali asi 2 měsíce potirali duofilmem a úspěšně.

kika_21
27. bře 2016

Vlaštovičník.

adeden
27. bře 2016

U nás pomohl jen lapis..

slivci
27. bře 2016

adden vy jste ted nekdy kupovala lapis v lekarne? kdysi se to u nas doma pouzivalo ale ted mi v lekarne rekli ze uz se to nedela.....rada bych poridila,zabiralo to skvele,do tydne byla bradavice pryc a uz se nevratila .

bielanevesta
27. bře 2016

Mne kedysi zabrala az citrónová kôra namočená v octe. Duofilm ani nič iné nezabralo, až toto 😉

adeden
27. bře 2016

@slivci kolem vánoc to kamarádka kupovala u nás v lékárně..

boruvka_01
autor
27. bře 2016

Děkuji všem za tipy.. pokud budu něco přikládat, mazat apod. mám vystříhat kůži nad bradavici až k černé tečce, nebo dávat na nohu jak to ted leží a běží??

magdalenax
27. bře 2016

Nechat si napsat Verumal, vypadá to jak lak na nehty, smrdí to jak lak na nehty a celkově tak působí. Ale pozor, jsou to cytostatika

boruvka_01
autor
28. bře 2016

@slivci ze všech doporučení jsem si na první pokusy vybrala Lapis a měli ho v první lékárně kam jsem vlezla. Benu lekarna 😉

wikule
11. zář 2017

ahoj.
vyzkoušej Kolodium Forte od české firmy Phyteneo. Zabere většinou všem.

mer
22. zář 2017

Též by mě zajímalo mám je jednu už pět let a nedaří se mi jí zbavit

kuki25
9. bře 2018

@majkoz a kde ho prosím seženu zkusím vsechno

kuki25
9. bře 2018

@rousse a jak velká bradavice bílá za tři roky? Mám největší asi okolo 1.5cm a pak malé tak nevím zda to pomuze

rousse
9. bře 2018

@kuki25 to nevím, neměřila jsem ji, odhadem tak cenťák.... tehdy mi zabralo fakt parádně. Na druhou stranu teď jsme to řešili u dcery, dotahla si suvenýr z plavání, chytli jsme ji fakt uplně malilinkou na začátku a trvalo to skoro měsíc opakované aplikace! Neuvěřitelný nezmar fakt... ale nakonec zmizla mrška jedna🙂 jako za zkoušku nic nedáte - nestojí to majlant a jestli je už máte delší dobu a zkoušela jste víc věci, tak o jednu neúspěšnou věc míň nebo víc...a v lepším případě vám zabere🙂

pavla555
9. bře 2018

prej pomůže uživát hlívu 2m. Tak jdu na to a jsem zvědavá 🙂