Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

bara55
5. led 2013

@vysocanka no tak to jsem ted fakt bez nalady ☹ no nevim nevim,jak by sme to ted vse stihali,protoze 27.1 nastupuju do lazni a po nich jsem chtela co nejdrive na IVF at vim,ze jsem pro to udelala maximum. Jak dlouhu se ceka u te dr.Malickove na objednani?? A za jak dlouho jsou pak vysledky??

bara55
5. led 2013

@vysocanka ja byla taky na imuno v Praze..v SYNLAB. Ale tam jsem cekala asi 2 mesice jen na objednani

vysocanka
5. led 2013

cekali jsme asi mesic :(

vysocanka
5. led 2013

a vysledky byly za sest tydnu

@bara55

bara55
5. led 2013

@vysocanka chjo..to mi zbyva jen doufat ze u nas je jinak vse v poradku 😒 a ze po laznich se to snad povede

bara55
5. led 2013

@vysocanka a Vam se Lukasek povedl prirozenou cestou po doleceni Vas obou, nebo pres IVF?

vysocanka
5. led 2013

@bara55 Lukasek se povedl prave az po IVF a te lecbe imunologicke, ale tedka podruhe jsem po tom vsem lazne, laparo x krat inseminace, nezdareny pokus IVF a mnoho dalsiho ... povedlo miminko pocit prirozene!!!

vysocanka
5. led 2013

@bara55 my byli v Karlove nemocnici. pani dr je tam opravdu vyhlasena, jen toho ma moc :( ale odpovida i na emaily, kdybys chtela

bara55
5. led 2013

@vysocanka TAK TO JE KRASNY,KDYZ SE PAK POVEDE PRIROZENOU CESTOU !!!! A zkouseli jste to dlouho??

vysocanka
5. led 2013

TEDKA PODRUHE MY TO NEZKOUSELI SPIS VUBEC, ONI NAM TO ANI NEDOPORUCOVALI PRESTALA SEM NA KONCI BREZNA KOJIT A NA ZACATKU CERVNA SEM MELA 10DNI ZPOZDENI MS A KDYZ JSEM NASLA NA TESTU DVE CARKY MALEM TO SE MNOU SEKLO... NIKDO TO NECHAPE...
@bara55

bara55
5. led 2013

@vysocanka psychika dela svy...a ja si myslim ze toto bude i unasproblem...moc to chceme a proto to nejde ☹

vysocanka
5. led 2013

@bara55 NAOPAK PREDTIM NEZ SME MELI PODSTOUPIT KET TAK SME MELI OPET JET DO PRAHY NA KONTROLU TECH PROTILATEK TA PANI DR MALICKOVA RIKALA AT TO DOVNITR VUBEC NEPOUSTIME ZKUSILI SME TO DVAKRAT JEN KDYZ SEM VEDELA ZE MAM OVU JEDEN MESIC TO NEVYSLO A DRUHY JO.. PROSTE ZAZRAK...

elis6
5. led 2013

bara55 ještě něco nejlepší je bydleníčko v Luně 1 a2 tam se platí jen pobyt jako v nemocnici 100 na den ale Svoy a royal atd se připlácí pobyty ano jsou to lepší hezčí pokoje a Luna je trošku zastaralá pokoje ale nám to nevadilo stejně jsme tam skoro nebyly stále v pejru😀 a dobré je že v lázních se zhubne a dost i když jsou tam samé přecpané stoly😝.a ještě něco třeba v Savoy jsou dopoledne a i po obědě až pozdější odpoledne procedůry natož v Luně byly jen do poběda hned potom bazén a nic už volný program🙂

vysocanka
5. led 2013

@elis6 TAKY JSEM ZHUBLA PROTOZE MA CLOVEK PRAVIDELNY STRAVOVANI 🙂

adenka84
5. led 2013

@bara55 jo PAwlík znám také...já tam byal pokaždé také na zimu poprvé v říjnu a podruhé přelom listopadu prosince..a bylo to nádherné i tak procedury jsem měla také v Hotelu..kromě vaginální irigace a vaginálních tamponů..na ty jsem chodila do Luisiných Lázní..kousek od kolonády....my courali všude možně, chodlili jsme tancovat do Bažiny..zašli jsme do Divadla..do Kina..atd..bylo to moc fajn...jinak vřele doporučuji kavárničku Ilusion..mají tam výbornou horkou čokoládu a super topinky s ďábelskou směsí..tam jsme trávili také mnoho večerů...
jinak s tou imunologií, přesně jak píše @vysocanka je to poloviční léčba..my tam byli také jako pár..manželovi nabírali krev a dával i vzorek spermatu..oni spermie vyšteřují zase trochu jinak než v caru a na genetice..

bara55
5. led 2013

@adenka84 devcata vy ste se na mne domluvili??? ☹ ☹ ☹ 😅

bara55
5. led 2013

@vysocanka @elis6 holky tak jestli zhubnu tak to bude radosti jako blazen!!!! Na to se tesim nejvic,pac to ted nutne potrebuju a ne a ne s k tomu donutit !!!!!!!!!!

adenka84
5. led 2013

@elis6
@vysocanka holky přesně já tam zhubla 8 kg za měsíc... chodili jsme do fitka každý den na mega procházky..+ ty procedury a jídlo udělá také své...no prostě to šlo dolů samo..kalhoty mě po odjezdu padali dolů a i lidé co tam se mnou byli se toho všímali..také jsem tam chodlia do solárka..takže když jsem se po 5. týdench vrátila do práce..byla jsem jako bych se vrátila z dovolené u moře..všichni mě chválili jaké jsem kóča.takže mě Lázně pomohli i pp psychické stránce...

bara55
5. led 2013

A JINAK HOLKY NEVIM JAK VELKE MATE RATOSLESTI,ALE KONECNE JSME SE S MANZELEM DOKOPALI K TOMU,ZE HODIME DO BAZARU VECI CO JSME ZA SUPER PENIZKY NAKOUPILI V ANGLII KDYZ JSME TAM PRACOVALI,TAK TO POSTUPNE TED V KLADAM,TAK MUZETE JUKNOUT ZDA VAM TAM NECO NEPADNE 😉

bara55
5. led 2013

@adenka84 tak to si mnela kraaasne vyziti 😀 a za to vsechno si platila?nebo to snad bylop gratis?? Myslim ta posilka,cviceni,solarko....

adenka84
5. led 2013

@bara55 posilovnu i solárko sjme měli na hotelu zadarmo i bazén...

bara55
5. led 2013

@adenka84 a na kterym hotelu to bylo zdarma?? Paaani to je potom super!!!!

adenka84
5. led 2013

@bara55 Hotel Monti...
my, ale o solárka chodili do aqvaparku...tam bylo solárku turbo a ve stoje..to bylo mnohem lepší..za to už se samosebou platilo...
zadarmo jsme to měli protože nás tam bylo pár čechůů bylo to těsně před Vánoci...jinak se prý za to platí...i to fitko bylo zadáčo jen v určité hodiny..ale byli to hodiny, které nám zrovna vyhovovali..večer tam pak chodili normálně místní..kdyý jsme odjížděli dali jsme paní, které fitko patřilo velkou bonbonieru...

vysocanka
5. led 2013

@adenka84 presne 🙂)))))))))))) vis co mi doslo chodili sme do stejne diskuze na neplodnost sem znam i Misandu, Broukab a ostatni 🙂

vysocanka
5. led 2013

@bara55 nene nedomluvily jenom bychom ti praly aby to uz klaplo a doktori nebyli tak laxni :( jinak nic spatneho ti neprejeme ani v nejhorsim !!
@bara55 pocitej ze takove lazne neni nic lacineho 🙂)))))))))) pokud tam nebudes chtit sedet na pokoji a nudit se :( ja to brala jako dovo neutracela jsem za hovadiny ale zaroven jsem si neupirala

adenka84
5. led 2013

@vysocanka jo jo já si tě moc dobře pomatuji..a s MIšandou jsme stále v konatktu, ale spíše na FB..sem už moc nechodí..a její dvojčátka jsou k sežrání..

bara55
5. led 2013

@vysocanka ja vim ze mi prejete babenky 😀 to ja si delam legrajdu...tak s tim pocitam,ze clovek tam pusti zilou za zabavu a jidlo mimo plnou penzi....ale zas kdybych si mela platit solarko tak to na to prdim...ale kdyby bylo zadaco,tak to beru. Vratit se v bronzu,kdo by to nebral ze 😝 😝

vysocanka
5. led 2013

@adenka84 no vidis to ja si to uvedomila az pozde.. ja na ty diskuze nikdy uplne nebyla, vubec nestiham to sledovat, tedka ze jsem chtela poradit a pomoci Barus , koukam na stranky o EPINU ale za chvili mi to skonci a myslim ze uz se sem dlouho nedostanu 🙂
@bara55 jj jen si pust zilou jak rikam a dycky rikat budu nejlepsi dovolena meho zivota spousta skvelych kamaradek do dneska a krasne zazitky okoli , super super 🙂 a hlavne to vytouzeny miminecko 🙂 Lukytko 🙂))) no 97cm dlouhan zlobidlo a lotr.. ale nedala bych ho ani za padesat miliard 🙂

vysocanka
5. led 2013

@adenka84 a vis ze nase deti merily i vazily uplne stejne pri porodu 🙂 😎

bara55
5. led 2013

@vysocanka ja uz chci taky mit doma "skoro metracka". Uz zaciname premyslet i o adopci kdyz by se to po laznich nepovedlo 😖