Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

kvitko80
23. bře 2017

@nudlicka Za pár dní mi bude 37let, taky zatím bez potomka. Nejhorší stres pro mě byl, že v době snažení a následných dvou neúspěchů moje kamarádky bez problému těhotněly a některé už čerstvě porodily. Určitě se nám povede mít miminko akorát na sebe nechá čekat😍

nudlicka
23. bře 2017

@kvitko80 Budu moc držet palce, já se pořád uklidňuji, že moje známá otěhotněla v 41 letech🙂., ale víš, jak to je, člověk by chtěl už teď, to čekání je dlouhé a někdy psychicky náročné, ale snažím se užívat, každý den a doufám.....👶

kvitko80
23. bře 2017

@nudlicka Já tobě taky🙂 Přesně člověk by chtěl teď hned akorát si musím dát pauzu. Manžel říkal, že mi pořídí pejska ať trochu zaměstnám hlavu a odreaguji se. Taky znám jednu kočenu co otěhotněla ve 40letech a teď je mamina půlročního drobečka🙂 Hlavně se nevzdávat dokud nám tělo dovolí 😉😉

martinkamoj
23. bře 2017

@katkatomaskova Ani mi nemluv, můj jak sem skončila v nemocnici s krvácením do břicha myslel, že ho půjde zabít.. Říkl, že má víc štěstí než rozumu, že se mi něco stát tak by mu to teda hezky vytmavil.. Je fakt, že pár dní navíc a mohlo být špatně úplně.. Jinak děkuji, za bych to vyřešila před odjezdem noo už kvůli tomu, že obvoďáka mám dál než bydlím tak abych si to pak užila 😉

nudlicka
23. bře 2017

@kvitko80 Možná se opakuji, ale pojedeš do lázní, nebo jsi tam už byla? Já už uvažovala o darovaném vajíčku a nebo adopci, ale stále mám 4 mrazáčky, tak chci zkusit tuto cestu a pak uvidím.

kvitko80
23. bře 2017

@nudlicka Už jsem byla a pokud se do prázdnin nezadaří zažádám si znovu. Určitě využij ty mrazáčky. Já bohužel už žádné nemám. A do dalšího IVF teď nejdu.

nudlicka
23. bře 2017

@kvitko80 Tak to je škoda, mohly jsme se tam sejit🙂Byla jsi tam spokojená?

katkatomaskova
24. bře 2017

Holky to teda máte pravdu.. To neuběhne pomalu týden, aby člověk nezjistil, kdo další z okolí, přátel nebo rodiny otěhotněl... Někdy je to v pohodě, je za ně rád, přeje jim to štěstí, a někdy se mu chce mlátit hlavou do zdi a řvát zoufalstvím.. 😔 Vydržte, vydržte... Ten andílek na všechny někde čeká !!!

katkatomaskova
24. bře 2017

@martinkamoj Možná mu měl jít povědět, co si o něm myslí... 😠 Řekni mi, přibližně, jak ten doktor mohl být starý?? Buď to bylo mladé ucho po atestu, co dělalo machra, anebo to byl naopak doktor už pomalu v důchodovém věku, kterého všechno obtěžuje... Bych osobně řekla...

jennyy12
24. bře 2017

Ahoj holky. Jedete některá do František v červnu 2017 ?? Budu si teprve dávat žádost na pojištovnu, ale doufám, že mi to schválí 🙂 .

kvitko80
24. bře 2017

@nudlicka Byla to taková lázeň pro mou duši a tělo🙂 Ty tři týdny strašně rychle utekly. Opravdu se dostaneš do pohody. Je to škoda. Já jsem měla obavy jak si sednu se spolubydlící, ale naštěstí jsme si rozuměly od první chvíle a do teď jsme v kontaktu🙂

martuse01
24. bře 2017

Ahojky, jdu pro radu a třeba najdu i parťačku. Včera mi schválili komplexní lázně. Na VZP mi řekli ať si vyberu a domluvím sama v lázních kam chci atd. Jen to musím vybrat do 15.června. Tak jsem vymyslela, že chci v květnu :D Kdo byl poradí? Chci hotel kde je jídelna nechci na jídlo někam chodit. A samosebou sociální zařízení na pokoji. S příplatkem počítám.
Nechystáte se tam také některá? Mám za sebou peklo a nechci na pokoji puberťačku.

katkatomaskova
24. bře 2017

@martuse01 No prvně musíš zavolat, a zjistit, jestli v časovém rozmezí, kdy bys chtěla jet, bude nějaké volné místo 🙂 Pak řekneš, že chceš příplatek za lepší pokoj. Okoukni nabídku hotelů 🙂 Spíš nepočítej s jednolůžkovým pokojem, ale třeba budeš mít štěstí 🙂 A pokud tě šoupnou na dvoulůžkový, tak dostaneš spolubydlící s max. věkovým rozdílem 10 let 😉

kvitko80
24. bře 2017

Holky, mně normálně za deset dní od podání žádosti přišla pozvánka z lázní kde jsem měla už rovnou určený hotel i pokoj.

katkatomaskova
24. bře 2017

@kvitko80 Jo to je normálka. Zavolej, a zeptej se na volné termíny, rovnou si domluvíš i pokoj, na kdy budeš chtít, pokud budeš chtít nadstandard 🙂

kvitko80
24. bře 2017

@katkatomaskova Já tam už byla. Jen jsem psala jak jsem to měla já 😎🙂

katkatomaskova
24. bře 2017

@kvitko80 Ááá, promiň 😀 Napadlo mě to, ale až potom, co jsem odeslala odpověď.. 😀

kvitko80
24. bře 2017

@katkatomaskova V pohodě. Člověk se v těch komentářích ztrácí 😉

katkatomaskova
24. bře 2017

@kvitko80 Jo, občas je to zmatečné 😎

martuse01
24. bře 2017

Tak jsem tam dnes zavolala zamluvila si pokoj pro sebe i pro chlapa . Paní moc příjemná. 14 dní tam budu sama na jednolůžáku a pak týden se přestěhuji do jiného pokoje i s chlapem a malou. Nakonec jsme se domluvili na Pawliku. Je tam prý strava nejlepší a vše formou rautu s velkým výběrem což jinde když je raut tak jen výběr ze 3 jídel. A já mám alergii na vepřové tak bych měla omezený výběr. Mívám s tím problém všude. A také když jede malá tak se bude lépe vybírat jídlo pro ní. Co mne překvapilo, tak děti do 5 let jsou zdarma i s nárokem na lůžko a stravu. Takže můj termín je od 30.4. do 21.5.

jennyy12
24. bře 2017

@martuse01 Kolik prosim te budes platit za ten jednoluzak ??

janap777
24. bře 2017

@jennyy12 já jedu od 18.6 na Adler

martinkamoj
24. bře 2017

@katkatomaskova hele tak ani jedni, tipuju ho na takovou tu střední hranici cca kolem 40-45 víc určitě né.. Jeho brácha i otec jsou taky gynďáci neznám je nevím, co mám kámošky a chodí k tomu jeho bráchovi jsou spokojené ale stejně si myslím, že by byl přístup stejný..

martuse01
24. bře 2017

@jennyy12 já budu platit za celý pobyt i s poplatky 11700,- a chlap za týden 15400,- .

katkatomaskova
25. bře 2017

@martinkamoj Tak to nevím no... Kažopádně je zralý na kopanec do zádele... 😠

janap777
25. bře 2017

@martuse01 s jídlem nebývá problém, já mám bezlepkovou dietu a vaří v pohodě. Je to o domluvě.

katkatomaskova
25. bře 2017

@janap777 Je možné tam dohodnout nějakou dietu?? Mě přišlo zvláštní, že se třeba neptají, když si tam člověk volá a objednává ten pobyt.. Jestli nepotřebuje nějakou dietu. Takže při ubytování se dá domluvit? 🙂

jennyy12
25. bře 2017

Holky, a jaky je stravovani v Adleru??? Tam je jidlo servirovany nebo svedsky stoly?? A jak tam vari??

ewik84
25. bře 2017

@jennyy12 snidani si nabiras sama. U snidane vybiras jidlo na obed a veceri (vzdy ze 4 moznosti) na obden dopredu. (kdyz prijedes, vyberes najednou na dva dny). A jidlo...no, jak to rict, zalezi na co jsi zvykla. Pro mne to byla spis takova zavodni kuchyne...hodne tezkych jidel, knedliky, UHO...takze za mne...najis se, o tom zadna, ale kulinarsky zazitek necekej 😀

katkatomaskova
25. bře 2017

@ewik84 Jéje.. 🙄 To neslyším moc ráda totok... 😅