Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

ewik84
25. bře 2017

@katkatomaskova ale zase obden k obedu zmrzlina...kazdy den nejaky zakusek...jednou tydne cokoladova fontana. Z tech 4 jidel vzdy jedno vegetarianske. Clovek to musi brat tak, ze to je hold pres pojistovnu 😀

jennyy12
25. bře 2017

@ewik84 jajaj 😖 . Takze styl jidla : gulas se sesti, jo ?? Tak aspon nepriberu 😄😄😄

katkatomaskova
25. bře 2017

@ewik84 K obědu zmrzlina??? 😂😂 No já už tu úplně brečím smíchy... 😂 Tak dobrý, asi to nějak dopadne s tím stravováním... 😂 Ty fondue mě děsí snad úplně ze všeho nejvíc... 😂

katkatomaskova
25. bře 2017

@jennyy12 ... Protože nebudeš jíst?? 😂😂

ewik84
25. bře 2017

@katkatomaskova no jakoze misto dezertu po obede. Joooo a v nedeli ke snidani sampano 😀

katkatomaskova
25. bře 2017

@ewik84 To je vtip, s tím šampaňským, žejo ... ??!! 😂

jennyy12
25. bře 2017

@katkatomaskova No, protoze kdyby tam varili vyborne nebo byli rauty vyborny, tak zeru jak neurvala 😄😄 ja se znam 😄😄😄👍

katkatomaskova
25. bře 2017

@ewik84 To se tam může baštit, dezerty po o? 😅 A na čí účet?? 😅

katkatomaskova
25. bře 2017

@jennyy12 😂 Takže šikovně schovaná ironie, to mám ráda 😂

ewik84
25. bře 2017

@katkatomaskova neni...a uvidis, jak na nej ti duchodci stojej fronty 😀

katkatomaskova
25. bře 2017

@ewik84 No to se budu smát, jestli je to opravdu pravda... 😀 Tak to bude peklo.. Budiž, doma se nějak ukočíruju, ale tam to bude asi na mojí vůli, udržet se na uzdě... 😵😅

itworks
25. bře 2017

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, když se poda žádost na lázně na pojišťovnu, jak dlouho trvá schválení, případně v jakém časovém intervalu je možné jet? Jsou nějaké podmínky pro nárok nebo je to individuální? Snaha otehotnet tak 5 let, 2x revize, 4x ivi, 2x ivf, celkem 4x transfer. Moc děkuji za odpovědi.

jennyy12
25. bře 2017

@ewik84 Prosim te a poradis mi jeste s ubytovanim?? Asi budu chtit jednoluzkovy pokoj. Staci ta kategorie nejlevnejsi za pokoj Tourist ?? Nevis jak ty pokoje vypadaji apod. Budu si to domlouvat ted v pondeli, tak at trochu vim 🙂 . Jako dat 8 tisic se mi stejne moc nechce za jednoluzkovy pokoj, ale riskovat nejakou silenou spolubydlici uz vubec ne 🙂

ewik84
25. bře 2017

@jennyy12 já jsem mela jednolůžkový standart. Jak vypadají turist netuším

jennyy12
25. bře 2017

@ewik84 A kolik jsi za ry 3 tydny platila, prosim te?

ewik84
25. bře 2017

@jennyy12 se vším všudy asi 9 tis.

kvitko80
25. bře 2017

@itworks Ahoj, nárok určitě máš podle toho čím jsi už prošla. Já Jsem dostala pozvánku do lázní desátý den od podání na pojišťovnu. Termín jsem měla za měsíc. Jelikož mi vyhovoval tak jsem ho neměnila. Jinak se musí myslím vybrat do tří měsíců.

itworks
25. bře 2017

@kvitko80 děkuji moc za odpověď, v pondělí jedu do car, tak to hned proberu s dr. A tu žádost vystaví obvodní gynekolog nebo se z car?

kvitko80
25. bře 2017

@itworks Já mám svého gynekologa přímo v car, který mi psal žádost, takže to přesně nevím.

ewik84
25. bře 2017

@itworks muzou oba. Pak s tim zabehnes k obvodni a pak na pojistovnu a uz to frci 🙂

itworks
25. bře 2017

@kvitko80 aha to nevadí, tak uvidím, potřebuju nabít energii na další ivf, na které můžu jít až za 3 měsíce. Pozjistuji a když tak tady za vámi zase zavitam 🙂

itworks
25. bře 2017

@ewik84 tak to je fajn, byla bych ráda, kdyby to vyšlo.

kvitko80
25. bře 2017

@itworks Držím pěsti v hladký průběh🙂

itworks
25. bře 2017

@kvitko80 děkuju, jsem zvědavá, snad nebude problém. Jen mě překvapuje, že to dr sami nenabízí, ale holt je jiná doba a co si nezaridis, to nemáš.

kvitko80
25. bře 2017

@itworks Tak já měla štěstí, že mi to Mudr nabídka. Jinak by mě to asi ani nenapadlo🙂 Je to všechno o doktorech.

hanka___
25. bře 2017

Mohu se zeptat jak probíhá první den ve Fr. lázních? V kolik tam člověk musí být? Zda je už lékařská prohlídka a rozpis procedur nebo se to dělá až v pondělí?

kvitko80
26. bře 2017

@hanka___ Ahoj, já měla nástup v neděli do 14h, ten den ještě na příjem, ale prohlídka a rozpis procedur až v pondělí🙂

odvalilova25
26. bře 2017

@hanka___ prijezd do 2 hodin pak na prohlidku k doktoroj a rozpis procedur to vse v nedeli

ewik84
26. bře 2017

@hanka___ ja mela nastup nezvykle v utery. V utery jeste na sesternu, kde me objednala k dr. - prijeli jsme az ve 13:30, tak nas nejdriv hnali na jidlo, pak ubytovani, pak zaparkovani auta a tim padem jsme uz nestihli dr. U dr. jsem byla az ve stredu rano, tak hned prohlidka a rozpis procedut. Ty si asi za 20 minut po dr. vyzvednes na sesterne. A pak uz to frci 😀

martuse01
26. bře 2017

@itworks nejdelší to u mne bylo ,aby mi to lékaři napsali , nejdříve gynekolog musel napsat zprávu pro obvodní a ta pak psala žádanku. To trvalo asi 3 týdny a pak jsem to ve středu nesla na pojišťovnu a ve čtvrtek volali, že mám schváleno. Jinak po operaci se má jen do 3 měsíců od operace a při ostatním do 3 měsíců od podání návrhu.