Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

janap777
27. bře 2017

Jinak z tech ostatních hotelů není sleva na vstup do Aquafora

katkatomaskova
27. bře 2017

😲 No já úplně čučím, co se dozvídám pár dní před odjezdem.. 😅 Že je jakási "VOLAREZA", "Monti"... To slyším poprvé 😅 Člověk dostal tel. číslo, a tam si zavolej... A bylo to prostě na jejich hotely

janap777
27. bře 2017

Minulé jsem se seznámila s lidmi z Monti a museli doplacet i za rauty a docela dost. V řádu tisíc. ☹

katkatomaskova
27. bře 2017

@janap777 😨

janap777
27. bře 2017

@katkatomaskova vid to jsou Info. 😉

janap777
27. bře 2017

Ja už se hrozně Těším dneska utz a foliky nerostou. A to jsem doufala v iui

katkatomaskova
27. bře 2017

@janap777 No, to teda.... Takže jedině dobře, že člověk dostal konkrétní tel. číslo... 😎

janap777
27. bře 2017

To jo, akorát každému cpou Pawlik. Lepší je zavolat přímo na hotel

jennyy12
27. bře 2017

Volala jsem na Adler a nikdo to nebral. Volala jsem před 15 hod. Mají tam 8-15 hod. napsaný, že se má volat kvůli rezervacím. Ta druhý kolo zítra 🙂

hanka___
27. bře 2017

Děkuji moc za info. 😊

katkatomaskova
27. bře 2017

@janap777 Tak řekneš, že Pawlika nechceš 🙂 Mě nabízeli Adlera, ale vyšel by mě asi na 11tis. 😀 Takže jsem skončila na Luise 🙂

martuse01
27. bře 2017

@katkatomaskova no mě to řekli na VZP, jelikož mi lékař na poukaz napsal jen Františkovy lázně bez toho a.s. a tak mi řekli, že si mohu zavolat na tyto tři.

katkatomaskova
27. bře 2017

@martuse01 To je dobrej gól... To se klidně vsadím, že moje dr. tam taky nenapsala "a.s.", ale takový pokyn jsem nedostala 😀 Vždyť je to úplně jedno. Hlavní je, že tam člověk může jet 🙂

martuse01
27. bře 2017

@katkatomaskova já nesla návrh na pojišťovnu a paní se mne ptala zda již mám domluvený termín, valila jsem oči jak mohu mít termín, když nevím zda mi to schválí. Prý to je běžné :D Jenže já tam byla za vola a ptala jsem se ať mi tedy poradí kam si mám zavolat a paní na mne právě bafla tím, že to je jedno a dala mi kontakty na ty tři provozy.

katkatomaskova
27. bře 2017

@martuse01 Jo to se dělá, že si zajednáš termín. Blbý je, že když ti to pojišťovna neschválí, a ty si uděláš "reservé", tak ti ty peníze nikdo už nevrátí.

martuse01
27. bře 2017

@katkatomaskova no to je super, dělat si rezervaci , když nevíš jak to bude. Naštěstí jsem chytla volno pro mne i chlapa a bereme to jako dovolenou pro oba. Sice se bude muset chlap sám postarat o malou 14 dní,ale pak bude mít masáže a koupele, tak se mu to vynahradí.

jennyy12
27. bře 2017

@katkatomaskova Me dnes pani rekla, ze poplatek za rezervaci 2.300,- musim uhradit do 14 dnu, ze mi obratem poslou dopis s udaji. Jsem fakt zvedava co zjistim zitra az ty hotely jednotlivy obvolam jestli maj misto nebo opravdu zkoncim na tom Pawlikovi 😄

janap777
27. bře 2017

Minuly rok ještě poplatek nechtěli a potvrzovala jsem az v únoru po potratu☹

jennyy12
27. bře 2017

@janap777 To je jako poplatek za potvrzeni rezervace a tu castku pak odectou z te ceny za jednoluzkovy pokoj. Asi se tam hodne zmenilo bych rekla, podle toho co jsem cetla na ruznych diskusich .

katkatomaskova
27. bře 2017

VŠEM: Jj přesně, a ty dva tisíce už neuvidíš, je to nevratná záloha. Proto je to takový pitomý... 😕 Člověk má fakt pocit, že se snaží hlavně hoooodně vydělat 😀 Holky tu dřív psaly, že se i dost zdražilo to ubytování. To ať napálí Němcům, sakryš, a ne nám, chudým Čechům.. 😀

jennyy12
27. bře 2017

@katkatomaskova ??? A to jako vis, ze je to nevratna zaloha ?? To mi prijde divny, ze by mi pani po tel rikala, ze se odecte z ceny potom,,,,,

jennyy12
27. bře 2017

@katkatomaskova jo aha 😄,,,,tys to myslela, jako ze zaplatis zalohu pri udelane rezervaci a pak to pojistovna neschvali a nikam se nejede,,,

katkatomaskova
28. bře 2017

@jennyy12 Taak, přesně 🙂

jennyy12
28. bře 2017

Holky, tak podavam hlaseni co jsem zjitila: maji volno v mym terminu na hotelu Adler - Radbuza, dolp za jednoluzkovy pokoj 7.800,- i na hotelu Goethe, doplatek 9,400,- . Je to uz vc. lazenskych poplatku. Taze jsem Pawlik zrusila. Nabizeji opravdu co nejdrazsi v tom jejich lazenskem informacnim centru. Takze az si to budete vyrizovat obvolavat jesnotlivy hotely 😄. Tak a co ted 😄? Radbuza nebo Goethe 😄 Co radite??? Jsem spis pro ten Goethe, tam maj rautove stravovani. Poradite, prosim??

katkatomaskova
28. bře 2017

@jennyy12 U mě by určitě rozhodovala cena 🙂 Mě by manžel s doplatkem 10tis vynesl v zubech 😂

janap777
28. bře 2017

@jennyy12 za me Radbuza, stejně budeš na gynekolog procedury chodit na Adler. Goethe není ale v Adleru víc mladých a vlastní balneo

jennyy12
28. bře 2017

@katkatomaskova Mne zase manzel rekl, at jedu na Pawlik, ale to nechci zase dat ja. Je mi jasny, ze tam jeste ranec utratim navic 😄

katkatomaskova
28. bře 2017

@janap777 A co mě čeká tedy na té Luise? Budu tam mít vůbec jídelnu, nebo budu muset taky docházet? 😀 Je mi jasné, že procedury tam nebudou žádné

katkatomaskova
28. bře 2017

@jennyy12 No právě... 😀 Já si vezu ještě pár tisíc nad rámec ubytování, a to už mám zakoupené zpětné jízdenky na Pendonilo 😀 A budu doufat, že mi to bude stačit 😀

janap777
28. bře 2017

Na Luise maji vlastní jídelnu, možná tam budou i nějaké procedury zbytek v Císařských lázních, stejně jako Pawlik. Luisa je teď nové zrekonstruována. Ja na ni byla ubytována ještě předtím a to to byl soukromý hotel. Ale moc příjemný.