Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

janap777
28. bře 2017

Jinak já byvam na pokoji minimálně. Většinou litam venku a na pokoji jen na spaní

janap777
28. bře 2017

Jinak na Pawliku je to hodně hlasito. Hodně pokojů a lidí a prý je vše slyšet.

katkatomaskova
28. bře 2017

Tak to je štěstí, že aspoň na to jídlo nebudu muset chodit jinam 😇 Chodit na procedury mi absolutně nevadí 🙂

perinaba25
28. bře 2017

Ahoj holky, som dnes objavila vašu diskusiu a chcela by som sa spýtat, či nejde niektorá z vas do Pawlíku v termínu od 2.4 do 23.4. A holky ktoré boli v Pawlíku ubytované, aké to tam je? Viem, že tam bude asi dost nemcov to mi nevadí.

pidalka12
28. bře 2017

Je, Frantovi lázně 🙂 byla jsem tam asi před 13 lety a naprosto boží. Skvělé vzpomínky, skvělá parta... Jela bych zase.

janap777
28. bře 2017

@perinaba25 nemcu je tam hodně, jinak procedury v Císařských lázních, tam se da jít podzemní chodbou, jídlo rautem. A jak jedes Pendolinem?

martuse01
30. bře 2017

Holky nevíte jak to je v Pawlikovi s pitím u jídla? Chlap dostal poukaz na ten týden co jede se mnou a má tam napsáno, že má 14 nápojů v ceně. Jak to je u nás co doplácíme?

jennyy12
30. bře 2017

Holky, stalo se vam nebo vite o nekom komu pojistovna lazne zamitla?? A kdyztak z jakeho duvodu. Diky

martuse01
30. bře 2017

@jennyy12 no mne je zamítli při snažení u male. Než jsem podstoupila IVF. Prý už s tim příroda nic neudělá a bez IVF to stejne nepůjde. V CAR byli nas. ... . A pak říkali, že to mohlo byt tim, že už mají vyčerpaný rozpočet a tak vymysli komu to nedat. Zadala jsem v listopadu.

katkatomaskova
30. bře 2017

@martuse01 No, kdyby se na to šlo spolehnout... 😔 Že je konec roku = nebudou peníze... Já se o tomhle právě bavila s obvodní, a ta mi říkala, že můžou mít vyčerpaný rozpočet už třeba v únoru... 😔 Spíš je to šikovná klička, jak nemuset nic hradit. A teď si vezměte tu zprávu, která obletěla republiku včera nebo předevčírem... Ředitel VZP dostane extra odměnu skoro 1,5 milionu.... Ale to, že svým pojištěncům nehradí péči, to už nikoho nezajímá.... Někdy bych fakt (pardon) blila z toho našeho Kocourkova... 😠😠

martuse01
30. bře 2017

@katkatomaskova no právě, to mne štve. Dávají si super odměny, opravují a stavějí super sídla. Mě by vůbec nevadilo chodit do staré budovy jako mají pošťáci nebo někteří lékaři. Hlavně, že budou peníze na léčení .

katkatomaskova
30. bře 2017

@martuse01 Takhle ale nepřemýšlejí ti, kdo čichnou k penězům.. 😠😠😠 Bohužel, v naší zemi, zdá se, standard... 😠

perinaba25
30. bře 2017

@janap777 Ano, jedu pendolínem 🙂

hanka___
1. dub 2017

@perinaba25 Jedu ve stejném termínu do Pawliku B. 😉

perinaba25
1. dub 2017

@hanka___ Ahoj a odkud jedes? Ja jedu z Olomouce pendolínem.

hanka___
1. dub 2017

Z Prahy a autem. Ale předpokládám, že Pendolino z Olomouce bude rychlejší než já z Prahy☺. Už se těším, jen ještě pořád přemýšlím, co jsem zapomněla zabalit🙂

perinaba25
1. dub 2017

@hanka___ mi povídej. Ted je blbé počasí, je to takové zradný, nevím co vše si sebou mám vzít. Ted je teplo, ale má se ochladit. To je blbý že neni ješte uplne teplo, a ani úplna zima. A v kolik asi budes ve Františkových láznich? Ja auž kolem puldruhé.

domokos
2. dub 2017

Ahoj holky, v pátek jsem jistila, že můj 3 KET byl neúspěšný a mám ještě 2 mrazáčky z 1.IVF. Vyšetření všechna negativní. Psychika na bodě O. No a tak mě napadlo se jít trochu zregenerovat před dalším KET a další palbou hormohů.
Mám pár otázek?
Jak dlouho trvalo, než jste si vyřídili žádost o lázně - myslím tím komunikaci s lékaři?
Formulář na lázně se někde stahuj nebo to mají lékaři u sebe v ordinacích?
Z diskuzí jsem pochopila, že by bylo vhodné si již ted rezervovat termín v lázních?
Jsem ted na neschopence a tak bych chtěla odjet co nejdříve.
Když by za mnou přijel manžel na víkend je to možné, jak se to řeší s ubytováním?
Chtěla bych jet začátkem května.

jennyy12
2. dub 2017

@domokos Ahoj. Ja si prave lazne vyrizuju. Zatim mam doporuceni z CARu a zitra jdu s tim k obvodni aby mi lazne napsala. Hned pak s tim vlitnu osobne na pojistovnu. Formular jsem si radeji stahla a vytiskla z portalu VPZ. Jinak dobu vyrizeni nevim, ale pevne doufam, ze to do konce tydne na pojistovne vyridi. Je prave problem, ze kdyz do lazni zavolas a rezervujes si jednoluzkovy pokoj, ze ktery se plati, tak musis do 14 dnu poslat zalohu 2.300,- a pokud by pojistovna pobyt zamitla, tak je zaloha nevratna. Jenze kdyz se bude cekat az to pojistovna schvali, tak zase nebudou jednoluzkovy pokoje. No, patovka 😲 .

jennyy12
2. dub 2017

@domokos Jinak doporuceni z CARu mi doktor nachystal behem hodiny - zavola jsem mu, ze ho moc prosim, ze mi jde o cas chvaleni a za hodinu jsem si pro ti jela 😄. Uplne jsem cucela, je vytizenej jako blazen 🙂 . Faky jsem patrala v diskusich, co vsechno potrebuju k tomu vyrizeni a hodne se to ruzni, po nekom chce pojistovna lekarky zpravy a po nekom ne. Ja je nachystany nemam, tak jsu zvedava jak zitra dopadnu 🙂 . Dam echo 😄

lanwill
2. dub 2017

Ahoj holky, nevíte jak je to teď aktuálně s obsazeností jednolůžkových pokojů v termínu konec dubna/květen? Já jsem si zarezervovala ubytování v Pawliku už v únoru, zaplatila zálohu. Jenže bohužel ještě nemám lázně schválené, protože revizní lékařka poslala návrh na doplnění mé lékařce a česká pošta prostě trvá...tak mi hrozí, že příští týden mi rezervace propadne, protože jsem nesplnila mít návrh schválený měsíc před nástupem do lázní. Je zde někdo, kdo řeší podobný problém? Začínám být z toho celkem zoufalá, protože mi na tento termín navazuje hned ivf... Děkuji za rady a přeji krásnou neděli.

martuse01
2. dub 2017

@domokos no na VZP to vyřizují do 5 dnů, tak mi to bylo řečeno a já měla schváleno do 24 hodin a sami mi volali. Spíš záleží za jak dlouho do napíše lékař a jak píše @jennyy12 musíš si zaplatit tu zálohu co je nevratná.
A v květnu už jsou jednolůžáky prý jen na ** a mizí to bleskově. Píší to holky na jiné diskuzi a ještě na info lince jim řekli, že už nejsou a museli si obvolávat hotely samy. Nakonec našli na Luise. Mě paní na infu řekla, že květen je největší zájem.

jennyy12
2. dub 2017

@martuse01 Tak ted jsi mi udelala obrovskou radost, ze to VZP schvaluje tak rychle 👍 To bych mela stihnout, mam splatnost zalohy 10.4.

martuse01
2. dub 2017

@jennyy12 no já to měla bleskově . Ještě mi paní radila ať si klidně zavolám za 2 dny sama, kdyby se neozvali.

domokos
2. dub 2017

@jennyy12 Prosím můžeš mi poslat odkaz, kde je ta žádost na VZPčku, hledám a nenacházím, díky moc.

No a co se stane, když si rezervuji pokoj, ale pojištovna to nestihne vyřídit, tak mi záloha také propadá?

Ještě otázka pro ty co tam ted jste nebo jste už byly, je tam nějaká slušná trasa na brusle?

martuse01
2. dub 2017

@domokos ano, tak záloha propadne pokud nevyberes jiný termín

jennyy12
2. dub 2017

@martuse01 Takze to jde i eventuelne presunout ten termin, kdyby mi to pojistovna nestihla schvalit nahodou?? To by bylo supper, mam z toho docela nervy zda mi to stihnou vyridit do ted do patku. Ale urco si neco jeste naucrujou 😄. Ja menila rezervaci z Goethe nakonec na Pawlik a chteli 500,- za zmenu.

jennyy12
2. dub 2017

@domokos
https://www.vzp.cz/poskytovatele/tiskopisy

VZP 15 Návrh na lázeňskou péči

nudlicka
2. dub 2017

Ahoj holky, prosím o radu. Mám schválené lázně, huráááá, ale v dopise stojí: Předvolání k nástupu obdržíte přímo z lázeňského zařízení (termín i hotel), ale já bych si chtěla hotel a termín určit sama, čeká mě ještě nějaký lékařský zákrok.
Myslíte, že je to možné?Děkuji moc. 😉

martuse01
2. dub 2017

@jennyy12 no je to na domluvě s nimi a hlavně bude záležet určitě na termínu . Ale být tebou jestli už máš návrh na pojišťovně, tak bych tam nejdéle ve středu zavolala.

@nudlicka v pondělí hned v 8 tam volej !!! Termínů je málo a pokud chceš jednolůžák je jich ještě méně .