Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

anneett
18. srp 2017

Domů se dá odjet. Poslední procedura bývá v sobotu ráno a další až v pondělí dopoledne, takže kdo si potřebuje odjet zařídit domů, tak ta možnost je od soboty dopoledne do pondělního rána a nikdo nic nezjišťuje, jen propadne jídlo, pokud se nedomluvíte v jídelně, někdo si nechával dělat balíčky, na Savoy to šlo. Na procedury se musí chodit, ale je možnost se operativně domluvit s lázeňskýma a jít třeba dřív než máte v rozpisu, což i ony často uvítaly. 4 procedury denně jsem někdy měla vyřízeny do deseti hodin dopoledne a pak tradá na výlety a aquaforum🙂

kuzle39
20. srp 2017

Ahoj, ráda bych věděla, jaké stravování je na Dr.Adleru. Rautove? Nebo se dopředu objednává?

bubla000
21. srp 2017

Ahoj nabízím slevovy poukaz do hotelu Goethe, nahlasuje se při rezervaci.

janap777
21. srp 2017

@kuzle39 objednává se. Výběr z cca 5 jídel

lennus
21. srp 2017

@kuzle39 Můžeš odjet, ale musíš splnit procedury, takže třeba v sobotu odpoledne (byly ještě v sobotu dopoledne) a být zpět na pondělní ranní. Je asi fuk, zda je člověk v parku, v hospodě nebo v jiném městě. Je ale pravda, že já neměla neschopenku.

odvalilova25
21. srp 2017

@lennus ja pn mela a me hned doktor varoval ze kdyz mi pojistovna hradi komplexni lazenskou peci tak odjet nemuzu a kdyby jo a prislo by se na to tak bych prej musela zaplatit cele lazne a jeste by me vyrazily to me rekl doktor z Adleru Kozma

fizikova
22. srp 2017

Ahoj 🙂 nemá někdo zkušenost s ubytovanim v Jeseniu? mam nastoupit 17.8

lennus
22. srp 2017

@odvalilova25 Myslím, že by se na to nedošlo a nedá se dokázat, že jsi celou noc byla ve městě a ne doma. 🙂

odvalilova25
22. srp 2017

@lennus tak nerikam na to se jen tak neprijde ale proc zas riskovat problemy

odvalilova25
22. srp 2017

@lennus a kord kdyz je treba jeste pn a nedej boze neco se stane tak to je teprv maler

odvalilova25
22. srp 2017

@lennus ale kazdeho vec me proste mudr predtim varoval a brala jsem to

fizikova
22. srp 2017

@odvalilova25 Ahoj a jake bylo to ubytovani? melas zachod a sprchu na pokoji? dik za info

odvalilova25
22. srp 2017

@fizikova zachod sprcha na pokoji televize atd a doplacela jsem pouze lazensky poplatek 320 kc nic vic byla jsem na Royalu a klic jsem mela od vchodu tam recepce neni

odvalilova25
22. srp 2017

@fizikova jinak to tam je super

fizikova
22. srp 2017

@odvalilova25 me prave asik dali do Jeseniusu ....zachod na pokoji a sprcha spolecna na chodbe 😐 doplatek 90 Kc denne za rautove stravovani ...tak vubec nevim co cekat

lennus
22. srp 2017

@odvalilova25 Asi je to dobré vědět, mě by teda nenapadlo odjet, byla to pro mě taková dovča a chlapi za mnou jezdili. Myslím syn a muž, ne cizí chlapi 😀

veruf
22. srp 2017

Holky před sedmi lety jsem byla po mimodeloznim v Pavlík Isis a bylo to super včetně jídla a aquaparku kam člověk šel jen v zupanku.

odvalilova25
22. srp 2017

@lennus tak me to taky nenapadlo ja si tam uzila relax jak na tele tak na dusi a manzel za mnou tez prijel a i kdyby ne tak to vydrzime

lennus
22. srp 2017

@veruf Vidíš a mně děsně vyhovovalo se po ránu projít a nadýchat čerstvého vzduchu, ale byla jsem tam květen/červen, v zimě je to určitě plus moct projít koridorem jen v županu. 🙂

mirda79
23. srp 2017

@fizikova Ahoj. Vrátila sem se před 14 dny z Jeseniusu. Nejdříve jsem byla na jednolůžku,kdy jsem měla jen záchod na pokoji a do sprchy jsem docházela na chodbu a fakt je to v pohodě. Přišlo mi, že tam chodím jen sama. Na poslední týden jsme byli na dvoulůžku a tam už bylo vše na pokoji

fizikova
23. srp 2017

@mirda79 Dekuju za info ☺mam byt na dvojluzku se zachodem bez sprchy ....a jak je to tam prosim te s rucnikama? A treba fen tam je? A rychlovarna konvice? Moc dekuju ☺

fizikova
23. srp 2017

Jeste prosim te kam se teda chodi na jidlo?

mirda79
23. srp 2017

@fizikova Na jídlo se chodí vedle do Luisy, už se nechodí přes venek,ale je zprůchodněna spojovací chodba mezi oběma hotely. Ručníky jsou na pokoji a když je chceš vyměnit,tak je dáš na zem,aby to pokojské viděly. Fén tam není,já si kulmu vezla sebou a i malou rychlovarnou konvici sem si vezla. Vždycky sem si uvařila kafe a pak konvici hned uklidila,nemělo by to být na pokoji,co sem se tu dočetla od jiných děvčat

fizikova
23. srp 2017

Jsi zlata ☺psala jsem ti zpravu 😉

fizikova
27. srp 2017

@kuzle39 Ahoj ☺ja nastupuju 17.9 do Jeseniusu**☺ kde budes ty?

kuzle39
27. srp 2017

Já nastupuju 10.9. na Radbuzu. Můžem pak dát třeba procházku či kafe.

fizikova
28. srp 2017

@kuzle39 to by bylo super ☺ kolik ti je ? Me 36 a jedu s neplodnosti ...loni v listopadu jsem byla v Klimkovicich

fizikova
28. srp 2017

@kuzle39 ted koukam ze jsi z Olomouce ☺☺☺ ja taky z Holice☺☺☺ super nahodicka ...jak jedes ? Ja pendolinem

veruf
28. srp 2017

Ahojky, byla jsem ve Fr.l. před sedmi lety po mimodeloznim. Teď se snažíme s přítelem rok o mimi a teď jsme začali chodit do CAR. Nevíte někdo jestli bych měla nárok ještě na lázně?

odvalilova25
28. srp 2017

@veruf me daly lazne az po 2 nevydatenych ivf ale vsude to je jinak a zalezi jak se vyspi revizni lekar