Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

terinda
8. kvě 2010

Anastasy, hodně štěstí 😉

anastasy
8. kvě 2010

Ahoj Terezko, tobě taky!!! A díky. Písla jsem ti IP. 😉

lucci112233
8. kvě 2010

Ahoj holky,

tak já už mám zabaleno (2 kufry a 2 tašky 🙂) a zítra ráno vyrážím směr Františkovy Lázně! Nakonec jsem se rozhodla, že si tam auto vezmu, jen mám vítr z cesty, jak to sama zvládnu, snad nebudu moc bloudit, držte mi palce 😉 Takže s lázeňačkama se těším na viděnou a ostatním holkám, které se vrátily, přeju, aby se co nejrychleji "zaklimatizovaly".

Hezký víkend, papa Lucka

sarusinka
8. kvě 2010

ahojky, ja mam uz taky zabaleno, zitra mirim smer Frantaky 😎 nemam ale na nikoho kontakt, tak doufam, ze se potom domluvime nejak tady 😖

lucci112233
9. kvě 2010

Ahoj holčiny,

tak vás všechny zdravím z Františkových Lázní, kam jsem dneska dorazila na první pokus - nikde jsem nebloudila 🙂 Už jsem ubytovaná, po obídku a na zítřejší dopoledne už mám dvě procedury. První dojem zatím dobrý, doufám, že se mi tu bude líbit, na to, jak se mi sem nechtělo... Net máme na recepci k dispozici zdarma.

S lázeňačkama se těším na viděnou!

sarusinka
9. kvě 2010

Ahojky holky, taky už píšu z místa a zdravím vás všechny 🙂 jsem taktéž po obědě, teď se pocházíme s manželem, bude mi smutno 😢 Tři lilie zatím v pořádku 😀 tochu tu prší, ale to neva, beru deštník 🙂tak se mějte zatim papa
Lucci, ty se koukej ozvat, ať něco podniknem 😉

lucci112233
9. kvě 2010

Sarusinko, risknu to a písnu tel - 728717670 - cinkni a něco spácháme 😉

sarusinka
9. kvě 2010

lucci: stihla jsem to 😀 napsala jsem ti 🙂 za chvíli jdu na večeři, nechci jak aktivista jít hned jak otevřou, ale docela mi tu vyhládlo 😀 a motá se mi hlava.... to je z toho čerstvého vzduchu... v Praze je pěkný hnus.....

sarusinka
10. kvě 2010

ahojky holky,
tak jsem byla na první procedůůře 🙂 ve 13:00 jdu k doktorovi Kozmovi, toho jsi měla myslím, ty Len viď 😵
Zatím jsem spokojená, až na to počasí... pořád tu prší... 😒 Tak se zatím mějte holky papa

irinka
11. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, myslíte si, že bych měla nárok na lázně? Snažíme se o mimi 4roky, loni jsem byla na laparce a máme za sebou neúspěšné IVF a 2x KET. Docela bych zkusila něco jiného než IVF, třeba by se nám pak zadařilo přirozeně...mám PCO. Moc vám všem děkuji za info

sarusinka
11. kvě 2010

irinka: ahojky, tak lázněma určitě nic nezkazíš 🙂 a myslím, že s touto diagnozou by jsi neměla mít problém se sschválením 😎
rozhodně jeď, já jsem tu teprve druhý den, dost se mi stýská, ale už si začínám zvykat. Chodíme s Lucci na procházky, a tak.

irinka
11. kvě 2010

Saru moc děkuji, 25.5. pojedu k Dr tak se s ním domluvím, myslím si, že by mě to pomohlo dost i po psychický stránce, protože už jsem z toho docela dosty "mimo". Ještě jednou děkuji a přeji příjemný pobyt.

sarusinka
11. kvě 2010

irinka: určitě ti to pomůže psychicky. Mně pořád v práci bolela hlava a teď mě třetí den nebolí, nemůžu tomu uvěřit 😀
děkuji, až pojedeš, uvidíš, že ti to prospěje 😎 tak hodně štěstí, a ať to to revizák schválí co nejdříve, ať můžes frčet.. Měj se 😵

irinka
11. kvě 2010

Saru mužu se ještě zeptat, jaký lázně si dávala jko na druhý místo? Právě jsem vyčetla na stránkách VZP že maj bejt psaný dvoje. Děkuju

sarusinka
11. kvě 2010

irinka: no doktorka nejdřív chtěla napsal Mariánky, ale vzhledem k mé diagnóze napsala jen Franťáky, protože asi bylo jasné, že je dostanu 😅 oni ty Františkovy mají hodně procedůr gynekologických, to ti tu potvrdí i holky 🙂 a v Mariánských asi nejsou ty slatiny a tak.. nevím, nebyla jsem v nich. Každopádně bych asi trvala na Franťákách 🙂

anastasy
12. kvě 2010

Ahoj holky,

Irri, rozhodně Františkovy. Mne je primářka taky napsala jako jediný. Pokud ti to má pomoci tak trvej na tom. Já ani nic k tomu nepsala, žádný dvě možnosti. To píše lékař. A měla jsem tam napsaný jen jednu možnost.
Hodně štěstí, pa 🙂

irinka
12. kvě 2010

Holky moc vám děkuji za odpovědi, snad to dobře dopadne a dostanu je, gynekologa mám v pohodě tak si myslím že by to napsat mohl a pak aby to prošlo, uvidíme 🙂 ještě jednou moc děkuji

lucci112233
12. kvě 2010

Ahoj holky,

Irinko: já ti jen potvrdím, co tu píší holky, taky jsem měla uvedené pouze jedny lázně - Františkovy, ty jsou na gynekologické problémy vyhlášené.

Musím říct, že jak se mi sem vůbec nechtělo, tak jsem nadšená. Moc se mi tu líbí, všechny procedůry jsou OK (i obávané vaginální irigace - při té jsem dneska málem usnula 🙂), takže žádná hrůza 😉 Určitě všem doporučuji. A na psychiku taky balzám. Já jsem skoro dva roky neznala nic jiného, než lítání po doktorech. Se Sárusinkou chodíme na frochajdy, fotíme, dáváme kafíčka, pohodička 🙂

Holky, mějte se prima a všem, které o lázní zatím jen uvažujete, tak neváhejte a jeďte co nejdřív!

Papa, Lucka

len
12. kvě 2010

Já měla na druhém Klimkovice a na třetím Mariánky (tak je to ve vyhlášce, že v těchhle třech léčí neplodnost), ale oni stejně vyberou ty první 😉

pavla34
13. kvě 2010

Ahoj holky. Jsem tu nová a do Františkových Lázní jedu 13.6. Nebudete tam některá v tuto dobu? Ubytování v LD Belveder.

damaska
13. kvě 2010

Ahojky holky, tak se opět hlásím, lázně mám přikleplé, teď ještě budu zkoušet ubytování v mém oblíbeném Monti, jestli tam není pro mě volno. Nástup nejlépe ihned. Ještě jsem se chtěla zeptat, jsou tam někde poblíž internetové kavárny, abych mohla na net, když nebudu mít s sebou notebook?

petulinecka84
13. kvě 2010

Ahoj Lucííí12233 ! Tak to jsem ráda, že se Ti ve Františkových lázních líbí. Já tam byla před třema rokama, a bylo super.
Procedury úžasné, měla jsem bahenní koupel, perličkovou koupel, pak jsem šlapala po kamenách ve vodě atd..., no prostě úžasné 😉 Na Frantíška jsem si šahala každý den, když jsme šli s kamarádkou na kolonádu na kafe 🙂 Tak se měj hezky a užívej si to, je to opravdu krásné prostředí, a je tam super!! Papa

wrtulka
13. kvě 2010

Ahojky holky chci se zeptat v CARu mi dali papír pro gyndařku že doporučují lázně.. a mě by zajímalo jak dlouho si to v tomhle období jsem schopná vyběhat a kdy bych tak odhadem mohla odjet?Dřív než koncem května žádost na pojišťovnu nebude.. myslíte že bych to mohla stihnout na přelomu července srpna? Jaké máto zkušenosti?

sarusinka
13. kvě 2010

pavla34: ahojky,to se mineme, já odjíždím 6.června, ale určitě tu najdeš jinou holčinu, která pojede ve stejném termínuu a když ne, tak já už jsem tu našla 5 kámošek 🙂 který nejsou z netu, Lucci je tady z koníka 😎
wrtulka: ahojky, já dávala žádost 1.dubna, schváleno jsem měla 10.dubna a jela jsem 9. května 😵

wrtulka
13. kvě 2010

sarusinka moc děkuju jen se bojím že v sezóně to bude horší nebo myslíš že ne?

damaska
13. kvě 2010

sarusinko: ty jsi ubytovaná na Monti?

damaska
13. kvě 2010

wrtulko: já doufám, že pojedu během 14 dní, snad to vyjde 😉

wrtulka
13. kvě 2010

Damaska tak to se máš já už chci taky 😵 sem si to měla zařizovat dřív 😀
ale ne tak když dám žádost do konce května myslíte že bych mohla odjet tak třeba na přelomu července a srpna? je to reálné?

damaska
13. kvě 2010

wrtulka: já myslím, že pojedeš dřív 😉
Minule jsem volala v úterý a v neděli jsem měla mít nástup, bohužel mi to zkazila dokumentace

wrtulka
13. kvě 2010

Dokumentace? No mě se 10 července vdává ségra takže klidně 11 ale dřív ne 😀